Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Більша частина пожеж у Ніжині виникає під час паління господарів у нетверезому стані
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Більша частина пожеж у Ніжині виникає під час паління господарів у нетверезому стані

9 сiчня 2014

З початку 2013 року на території міста Ніжина зареєстровано 38 пожеж (за аналогічний період  2012 року зареєстровано 44 пожежі).
 
Основною причиною є необережність громадян під час паління в нетверезому стані. Крім того, рятуючись від холоду, люди інтенсивно використовують пічне опалення, електрообігрівачі та газові прилади. При цьому допускається нехтування елементарними протипожежними вимогами.
 
До теми:
Проведені аналізи пожеж протягом останніх місяців 2013 року підтверджують збільшення кількості пожеж на території області більш ніж на 10 % у порівнянні з минулим роком, і це при загальнодержавному зменшенні на майже 16 %. Характерним є той факт, що лише в Чернігівській області зареєстровано збільшення кількості пожеж по всій Україні.
 
З початком зимового періоду ще більше ускладнюється стан з пожежами в житловому секторі на території області. Статистика засвідчує, що за останні роки кількість пожеж в цей період має тенденцію до зростання, особливо – пожеж в житлових будинках громадян.
 
Основними причинами виникнення пожеж у цей період були: необережне поводження з вогнем - 214 випадків (34,4% від загальної кількості пожеж); порушення правил монтажу та експлуатації печей і теплогенеруючих установок - 196 випадки (31,4%); порушення правил монтажу та експлуатації електроустановок - 164 випадків (25,3%).
 
Не можна не зупинитись на ситуації, яка склалася в області із загибеллю і травмуванням людей на пожежах. З початку 2013 року внаслідок небезпечних факторів вогню загинуло 87 та травмовано 26 осіб. Особливе занепокоєння викликає те, що лише за перший тиждень грудня місяця на пожежах виявлено 8 загиблих.
 
Причинами пожеж, під час яких гинули люди, було: необережне поводження з вогнем – 51 випадків, порушення правил влаштування та експлуатації пічного опалення – 23 випадків, порушення правил монтажу та експлуатації електрообладнання – 13 випадків. Характерно, що з всієї кількості осіб, які загинули від необережного поводження з вогнем, більшу частину становлять ті, що проявили необережність під час паління.


ПОДІЇ І КОМЕНТАРІ

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)