Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжинського Леніна перенесуть із центральної площі до краєзнавчого музею
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжинського Леніна перенесуть із центральної площі до краєзнавчого музею

8 сiчня 2014

Пам’ятник Володимиру Іллічу, що встановлено на площі І. Франка, біля будівлі міськвиконкому, Ніжинська влада планує перенести.
 
На офіційному сайті Ніжинської міської ради опубліковано проект рішення від 19.12.2013 року, «Про перенесення пам’ятника В.І. Леніну з центральної площі міста Ніжина»
 
«В зв’язку з підготовкою до проведення реконструкції центральної площі міста Ніжина, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада вирішила: демонтувати  пам’ятник В.І. Леніну, встановлений на площі Івана Франка міста Ніжина, і встановити пам’ятник В.І. Леніну на прилеглій території Ніжинського міського краєзнавчого музею» - йдеться у рішенні.
 
Виділення коштів на перенесення Ілліча планують передбачити в бюджеті міста Ніжина на 2014 рік. Виконання даного рішення покладено на заступника міського голови Олександра Мороза, контроль за виконанням рішення покладено на депутатську комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності і правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян.


ПОДІЇ І КОМЕНТАРІ

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)