Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Багато пасажирів невдоволені масштабним ремонтом залізничної станції у Ніжині
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Багато пасажирів невдоволені масштабним ремонтом залізничної станції у Ніжині

3 сiчня 2014

На залізничній станції у Ніжині завершують масштабну реконструкцію. Замість старої демонтованої платформи Чернігівського напрямку збудували нову – низьку острівну, завдовжки 528 метрів та завширшки 7,4 метра. Крім того, залізничники замінили рейки, щебінь, змонтували освітлення платформи, встановили турнікети та навіси. Встигли навіть відремонтувати фасад будівлі Ніжинського вокзалу.


Однак такі зміни до вподоби не всім. Багато пасажирів скаржаться на те, що доводиться в обхід долати відстань від вокзалу до Чернігівської платформи.


Залізничну станцію «Ніжин» готують до швидкісного руху поїздів. Навіть колії проклали по-новому. Дві магістралі зробили прямими, без стиків, і обгородили їх сіткою, а прохід через колії закрили для пасажирів.

– У людей ніхто не запитував, чи потрібен нам цей ремонт, – обурюється Ганна Тодавчич. Жінка несе в руках дві важкі сумки і нарікає на керівництво Південно-Західної залізниці.

– У мене хворе серце, а я змушена долати цей височезний міст, щоб перейти з однієї платформи на іншу, – каже Тетяна Миколаївна. – Радіозв’язок також працює погано. Більшість оголошень люди не чують. Щоб дізнатися розклад руху електропоїздів, пасажири мусять іти в довідкову. Ви не уявляєте, як воно з важкими торбами по кілька разів спускатися і підійматися на міст…


Тяжко не лише сердечникам, а й людям похилого віку. 80-річна Надія Литвин, опираючись на ціпок, долає важкий шлях від вокзалу до Чернігівської платформи.

– Оце їду з базару з двома повними сумками. Трохи скупилася до Різдва, – розповідає бабуся. – На підйомі зупиняюся по кілька разів. Важко. Хто думав, що на схилі літ доведеться бігати, як молодій?


Люди в один голос просять повернути їм стару станцію «Ніжин» або хоча б відкрити перехід по коліях від вокзалу до платформи. А ще вони з острахом чекають на відлигу. Кажуть, що від початку зими вже кілька людей падали на сходах мосту і ламали кінцівки.


Начальник відокремленого підрозділу Ніжинська дистанція колії ДТГО «Південно-Західна залізниця» Олександр Мазур пояснив, навіщо залізничники реконструюють станцію. За його словами, головна мета ремонту – зменшення травматизму та забезпечення швидкісного руху поїздів.

– Статистика останніх п’яти років свідчить, що під колесами потягів на станції «Ніжин» щороку гинуло від 10-ти до 15-ти людей, – розповідає чиновник Південно-Західної залізниці. – Обхід залізничним мостом відповідає всім правилам безпеки, тож це сприятиме зменшенню кількості випадків загибелі людей на станції. Власне, міст зводили для того, щоб по ньому ходили люди.


Як пояснив Олександр Мазур, на платформі поставили турнікети – таку практику застосовують на більшості вузлових станцій «Укрзалізниці».

– Це зробили для того, аби запобігти безквитковому проїзду пасажирів, – зазначив начальник відокремленого підрозділу Ніжинської дистанції колії «Південно-Західної залізниці».


Олександр Мазур також запевнив, що в зимову пору працівники станції прибирають лід та сніг зі сходів залізничного мосту, щоб люди не травмувалися.

– Одне – травматизм, а інше – смерть. Розумієте різницю? – риторично питає чиновник.


На це запитання пасажири також дали відповідь:
– Якщо залізничники хочуть, аби люди не травмувалися, то нехай поставлять між коліями будку і посадять туди свого працівника, щоб він слідкував за потоком пасажирів і попереджав їх про рух швидкісних поїздів, – радить ніжинець Юрій Ольховик. – Ми десятки років перетинали шлях від вокзалу до Чернігівської платформи через колії. Те, що вони зробили зі станцією, на голову не налазить!


ДОВІДКА
Під час реконструкції на станції «Ніжин» уздовж колії №5 змонтовано залізобетонну огорожу завдовжки 250 метрів, прокладено шість кілометрів колій та 23 нових стрілочних переводи, а також 4,1 кілометра колій та 23 стрілочних переводи зі старих матеріалів.


Залізничники облаштували 944 метри каналізаційних труб, налагодили зв’язок та електропостачання. Зокрема, реконструювали понад 15 кілометрів контактної мережі, замінили вісім кілометрів контактних дротів, встановили 150 опор контакт­ної мережі, переклали три кілометри силових кабелів та кабелів телеуправління.4ernigiv.info

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)