Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин: Новорічне місто потонуло у смітті
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин: Новорічне місто потонуло у смітті

2 сiчня 2014

Окрім відсутності снігу та морозу, новорічні свята можуть зіпсувати й гори сміття.
Непотріб справжніми звалищами валяється на центральних вулицях міста, площі Франка, зупинках та маленьких вуличках. Частина сміття знесена та складена в одну купу, частину – рознесли по місту бездомні собаки та вітер.
 
Серед сміття та поблизу «організованих смітників» можна побачити поліетиленові пакети, коробки, недопалки та, навіть, останки тварин, коров’ячий череп на центральній площі міста.
 
Сміття не вивозиться з ніжинських вулиць, бо з сьогоднішнього дня працівники КП ВУКГ бастують та не виходять на роботу, говорив заступник міського голови Олександр Мороз. «Заборгованість по заробітним платам працівникам КП ВУКГ близько шестисот одинадцяти тисяч гривень», — сказала заступник міського голови Світлана Роговинська.
 
Гроші на виплату заробітних плат є. Вони знаходяться в казначействі. Та виплатити ці кошти держказначейство не може. Адже, спершу вони мають погасити заборгованість УЖКГ та Б у двісті дев’яносто дві тисячі гривень, говорила керівник ніжинського держказначейства Лідія Матвієць. І лише потім зможуть профінансувати ВУКГ.
 
«Якщо ми не заплатимо гроші працівникам цього комунального підприємства, то ризикуємо зустріти новий рік у горах сміття. Адже без заробітних плат водії сміттєвозів на роботу не вийдуть», — розповів Олександр Сергійович.
 
Директор КП ВУКГ Анатолій Походня повідомив, що працівникі комунального підприємства обурені тим, що їм не виплачують заробітну платню. Крім проблем з казначейством, директор підприємства каже, що деякі колеги депутати зацікавлені в розвалі комунальних підприємст, бо мають власний бізнес, пов’язаний з міським бюджетом.
 
Начебто, каже А. Походня, вдалося домовитися з обуреними комунальщиками, щоб ті хоча б  трохи прибрали ті гори сміття. Але комунальне підприємство відповідає лише за сміття на сміттєприймальниках. На центральних вулицях міста повинно прибирати підприємство, яким керує теж місцевий депутат Михайло Савченко. Чому не прибірає місто він, про це невідомо.
 
Якщо підприємству Михайла Григоровича місцевий бюджет теж не виплачує кошти за прибирання вулиць, то навіщо ж він раз у раз подає заявку для участі в тендері на виконання цих робіт?

Щоб не сталось сміттєвого «новорічного» колапсу, кожному ніжинцю варто пам’ятати, що це й його місто. Тому, щоб у новорічну ніч та в перші дні дві тисячі чотирнадцятого не ходити по сміттю, як по сніговим заметам, не слід кидати непотріб де заманеться. А при можливості самостійно вивозити на сміттєприймальні пункти чи на полігон.
Уездные новости

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)