Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин : Міжнародна акція „16 днів проти гендерного насильства”
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин : Міжнародна акція „16 днів проти гендерного насильства”

29 листопада 2013

 

Коли мовчання – не золото
25  листопада під час проведення оперативної  наради  за участю  заступника міського голови Олега Баранкова відповідними  службами  узгоджені  плани дій щодо запланованих заходів на робочий тиждень. Основними  серед них   визначено участь ніжинської громади  в міжнародній  акції  „16 днів проти гендерного насильства”.  Розпорядженням секретаря міської ради затверджено  комплексні заходи, що  впродовж   двох тижнів  будуть проводитись в усіх навчальних закладів міста. 5  грудня   у залі засідань  виконавчого комітету відбудеться круглий стіл   з даної проблематики,   у роботі якого  візьмуть участь  представники  влади, соціальних служб міста , навчальних закладів , дільничних інспекторів, громадськості,  науковці, ЗМІ.  
 Історія акції:
Впродовж останніх років з 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України в рамках акції "16 днів проти насильства" громадськими організаціями, місцевими структурними підрозділами у справах сім'ї та молоді, центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводяться заходи з попередження і подолання насильства в сім'ї.
Міжнародна акція "16 днів проти насильства" була ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім'ї, а також активізації діяльності державних структур і громадських організацій з метою захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.
Дати проведення акції є символічними. 25 листопада увесь світ відзначає Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками. Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році, але відзначатися він почав з 1981 року в пам'ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо в 1960 році. 10 грудня – Міжнародний день прав людини. Уряди країн – членів ООН 10 грудня 1948 року визнали права людини "на життя, свободу та недоторканість особи для всіх без винятків", підписавши Загальну декларацію прав людини.
Основними завданнями акції «16 днів проти насильства» є:
-          привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем щодо подолання насильства в сімї  та підвищення рівня обізнаності населення із зазначених проблем;
-          активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, установ та організацій різних форм власності щодо викорінення домашнього насильства;
-          формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.
Проблема насильства в родині для України є досить гострою, як і для багатьох інших країн світу. Її небезпечність полягає в тому, що прояви насильства і жорстокості в сім'ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом. Ця проблема небезпечна ще й тим, що від неї страждають діти. Страждають як від насильства стосовно себе, так і спостерігаючи за насильством у своїй сім'ї, що спричиняє перенесення такого негативного досвіду у майбутнє власне доросле життя.
Акція «16 днів проти насильства» покликана змінити ставлення в суспільстві до проблеми насильства, сприяти його попередженню і подоланню.
Пам’ятайте:
„Домашнє насильство – сором для кривдників, а не для постраждалих”
(«Ла Страда-Україна»)       

Ніженська міська рада

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)