Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: До 20-річчя Ніжинського ліцею
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

До 20-річчя Ніжинського ліцею

26 листопада 2013

Бліц інтерв’ю із керівником інтелектуального клубу «Гра» 
Василь Сурков – готує у Ніжинському ліцеї так званих вундеркіндів для різних інтелектуальних Тв програм. Його вихованці привозять перемоги з різних Міжнародних турнірів та чемпіонатів.  
Василь Сурков закінчив Ніжинський педагогічний інститут імені Миколи Гоголя у 1989 році, за фахом вчитель біології та хімії.
У ліцеї працював спочатку куратором класів іноземної мови, а на початку роботи і історико-правознавчого класу. 
Зараз, він керівник інтелектуального клубу «Гра» Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя.
Чим займалися після навчання?
Після навчання я працював вчителем хімії та біології Новошляхівської середньої спеціалізованої школи з музично-естетичним нахилом у досить колоритному населеному пункті, у якому знаходиться зараз підсобне господарство Верховної ради України. А потім у 1993 році мене запросили працювати у ліцеї, який відкрився у Ніжині.
Зараз Ви готуєте так званих вундеркіндів для різних інтелектуальних Тв програм. Для яких саме, на яких телеканалах?
 Щодо телебачення, то раніше я готував учасників телегри «Найрозумніший», через мої руки пройшло всього 5 чоловік, які брали участь у телезйомках. Найбільш вагомі результати показали Чуйко Ірина – переможець двох телеігор, учасниця фіналів телепроекту, та Полулях Володимир – учасник телепроекту. Є в мене і учасник елітарного клубу «Що? Де? Коли» - у минулому гравець ліцейської команди Чернуха Ірина.
Зараз на Чернігівщині діє єдиний на Україні  соціальний телепроект для школярів «Віват, інтелект!», який готують група спеціалістів Обласного інституту післядипломної освіти вчителів. До цієї групи вхожу і я. У минулому році мої вихованці перемогли на цьому телепроекті. Він має статус Міжнародного, у якому беруть участь у суперфіналі команди Білорусі , Росії, України, ніжинська команда «Кліо» також перемогла у цій грі.
Цьогоріч команда знову зайняла перше місце серед українських команд, як  виступимо в суперфіналі покаже  час. Але в цьому році міжнародна гра буде напруженою, адже маємо команду Білорусі, яка зайняла Друге місце на Європі.
Які перемоги, призові місця привозять ваші вихованці?
 Серед вагомих перемог маємо назвати в 2010 р.  друге місце на Чемпіонаті України з брейн-рингу команда «ОрденЪ тамплиеров», перемогу в чемпіонаті України з «Що? Де? Коли?» та друге місце на Чемпіонаті Європи у 2012 році команда «Черные  и наглые», перемогу в 2013 році на Чемпіонаті України з «Ерудит-квартету» команда «ОрденЪ тамплиеров».
НА Чемпіонаті України у індивідуальній спортивній версії «Своєї гри» у 2011 році ІІІ місце учень Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ імені  Миколи Гоголя Скляров Вадим, у 2012  році учень цього ж навчального закладу -   ІІІ місце Попов Костянтин, у 2013 році ІІ місце учень гімназії № 16 Хоменко Павло.
А ще багато перемог у різних синхронних Міжнародних турнірах.
Чи грали Ви у школі в інтелектуальні ігри або в КВН? – Ви були популярним і публічним, чи більш сором’язливим?
Чесно кажучи на той час в школі не було ні КВН ні інтелектуальних ігор, хоча я залюбки вирішував завдання, які були на телевізійній програмі «Що? Де? Коли?».
Якби можна було повернути час, ким би хотіли стати?
Якщо б повернувся час, все рівно став би педагогом, адже це моє.
Чи зараз є у Вас якість скажімо так «проколи» за які ви себе журите? Мовляв, потрібно було отак зробити і т.п.
 Щодо проколів, чесно кажучи коли грає моя команда, я стараюсь взагалі не бути в залі, адже енергетика тренера передається на команду, тому стараюсь йти геть і релаксувати. Мої вихованці стали самостійними, якщо грають менші,  поруч сидить нянька зі старших, або мій особистий класний керівник, яка навчала мене ще у школі – Забіла Любов Іванівна – вчитель гімназії №16, вона виконує функцію матері для всіх інтелектуалів у поїздках.
Які плани зараз у клубу? До чого готуєтесь? До яких конкурсів, ігор і т.д?
У планах підготовка до Чемпіонату України з інтелектуальних ігор. Яка буде проходити у місті Ялта, а також багато синхронних турнірів, ну і поїздка на нашу базу біля Говерли, де ми традиційно проводимо Новорічний фестиваль «Говерла збирає друзів».
nizhyn.pik.cn.ua

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)