Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: У Ніжині взяли курс на євроінтеграцію
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

У Ніжині взяли курс на євроінтеграцію

25 листопада 2013

На черговій сесії міської ради розглядали рішення, щодо звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України з вимогою підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, прийняття євроінтеграційних законів, впровадження реформ.
Проте, з приводу вступу України до ЄС, є «За» і «Проти». Олег Кірсанов вважає, щов будь-якій справі є «За» і «Проти», наскільки це буде позитивно чи негативно, може визначити час. «Думаю, що вступ України до Євросоюзу, це перспектива – говорить він - створення цивілізованої, європейської держави, і перспектива руху вперед».
У Чернігові, на думку партії «Український вибір», підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом, громадянам України загрожує визнання одностатевих шлюбів та підвищення цін. Про це вони попереджають громадян на рекламних біл-бордах, що  нещодавно з’явилися в Чернігові.
Депутати НМР проголосували за дане рішення неодноголосно, представники КПУ були проти, але рішення прийнято, бо воно набрало потрібну кількість голосів.
Контроль за виконанням даного рішення покладено на постійну депутатську комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності і правопорядку, охорони прав, і законних інтересів громадян,  та на секретаря ради Олега Кірсанова.
nizhyn.pik.cn.ua

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)