Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Якщо ви залишили вдома гаманець, ніжинські депутати не залишать вас голодними
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Якщо ви залишили вдома гаманець, ніжинські депутати не залишать вас голодними

22 листопада 2013

 

Журналістка одного всеукраїнського видання якось зробила цікавий матеріал, аби перевірити, наскільки щедрі державні мужі: у депутатів Верховної Ради вона попросила грошей на обід, бо забула вдома гаманець.
Депутати ВР давали їй гроші, запитували, скільки потрібно, були й такі, «що як від серця відривають», один із них, навіть, зразу було потягнувся до кишені, потім насупивши брови сказав журналісті, що грошей в нього немає.
Нас зацікавило, чи депутати Ніжинської міської ради дадуть грошей на обід, якщо
у них  попросити?
Версія: Я забула вдома гаманець, зараз обід і мені потрібно щось поїсти, ви можете дати мені грошей на обід? Скільки? Скільки зможете. (зауважте, не позичити, а дати, причому без обіцянок повернути).
Буквально за 7 хвилин назбиралася сума в 290 грн, плюс 500. В принципі, наїстися можна. Причому давали не менше 20 грн, ніхто не дав 2 рублі, і ніхто не сказав, що грошей не дасть. Депутати дивилися трохи співчутливо, зразу ж діставали свої гаманці, і віддавали гроші!
Найбільшу суму, «без ніякого там», дав Сергій Охонько – 100 грн, найменшу – Сергій Пархоменко – 20 грн., але потім запевнив, якби я назвала потрібну мені суму, то дав би скільки треба.
(До речі, всі гроші депутатам я зразу ж повернула).
Перший, скажімо так, «під руку попався» депутат ради Сергій Пархоменко
- Так а скільки тобі треба? (дає двадцяту, запитує, чи вистачить). Забираю, дякую і зразу ж віддаю гроші назад. Сергій Васильович каже, що не в курсі, скільки в Ніжині коштує обід, якби я сказала іншу суму, то запевняє, що дав би.
Анатолій Походня почав запрошувати до кафе разом з ним пообідати, після відмови, запитав, чи вистачить 50 грн? Дістає з кишені сотню, іде до секретаря ради Олега Кірсанова аби розміняти купюру, і зрештою дає мені три двадцятки.
 Походня
Олександр Шалай дивиться співчутливо, трохи здивовано, зразу ж починає порпатися в кишенях, дістає два рублі, але не дає, дістає купури по 200 та 500 грн. Довірливо віддає мені 500 грн, і каже: «розміняєте, тоді здачу віддасте, скільки ви там потратите на обід»
(Погодтьеся, 500 грн як для «пообідати в Ніжині», таки кругленька сума)
Шалай, Івашин ліворуч  
Вячеслав Івашин не задумуючись каже: «так, звичайно, а скільки треба?» Кажу, що  гривень 20-30. Починає шукати гроші, дістає 50 гривень, і віддає мені.
А коли я себе розсекретила, то говорить мені, що я можу до нього звертатися, якщо гроші дійсно, вкрай будуть потрібні.
Ивашин  
Юрій  Хоменко в компанії депутатів п’є чай з булочками. Пропонує приєднатися до них. Я запевняю, що хочу піти поїсти у їдальню, і мені потрібно гривень 20-30, але, мовляв,  скільки зможете. Дістає купюри по 200 грн, міняє їх у колег на мешу суму, і дає мені 20 грн, плюс дві п’ятірки.
 Хоменко
Олександра Багнюка зустрічаю на вулиці, він якраз перекусує булочками на ходу. Швиденько дістає з кишені 30 гривень і віддає мені.
 Багнюк в синей рубахе архивное фото
Сергій Охонько на моє прохання, дістає гаманець, бере звідти 100 грн і без питань просто віддає.
 охонько
Замість епілогу: чесно кажучи, я була зворушена таким відношенням наших депутатів до чужої біди, і очікувала все що завгодно: відмови, грубі слова, зверхні погляди – всього цього не було, неймовірно – але факт.
Можливо, в порівняні з мегаполісами, люди в маленьких містах все ще залишаються довірливими та співчутливими, незалежно від матеріального становища та займаних посад. Можливо… принаймні, хотілося б у це вірити.


Автор: Олеся Михайлова для Чернігівщина: події і коментарі

 

nizhyn.pik.cn.ua

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)