Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжинці про вступ до Євросоюзу
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжинці про вступ до Євросоюзу

22 листопада 2013

 

Вчора, 21 листопада, уряд України призупинив процес підготовки, щодо укладання угоди про асоціацію з ЄС. Вже увечері, цього ж дня, у Києві почався мітинг в знак протесту проти рішення уряду.
«Первые сообщения о необходимости выйти на акцию протеста появились в соцсетях около 16:00 - сразу после появления новости. Многих пользователей Facebook и Twitter разочаровало, что оппозиция призвала людей выйти на акции протеста 24 ноября, а не сразу в день скандального решения. Неравнодушные активисты с помощью соцсетей скоординировали действия и договорились собраться на Майдане в 22:00» - пише ЛIГАБiзнесIнформ.
У Чернігові закликають жителів вийти до Чернігівської облдержадміністрації, аби сказати владі: «УКРАЇНА ЙДЕ В ЄВРОПУ!»
У Ніжині акція протесту не планується, на Київський майдан також ніхто поки що «не рветься». Думки з приводу укладання угоди про асоціацію з ЄС різні. Люди говорять, що налаштовані до вступу в Євросоюз, скажімо так – 50/50, бо є як плюси, так і мінуси. Дехто впевнено говорить, що Україна повинна йти в Європу, є думки щодо «підводних каменів», які потім, скажімо так – «випливуть», тому над цим рішенням потрібно гарно подумати, і проаналізуати його ще не раз, аби сказати своє тверде «ТАК».
Секретар Ніжинської міської ради, в.о. міського Голови Олег Кірсанов під час інтерв’ю із журналістами ПіКу висловив думку, що вступ України до Євросоюзу  - це перспектива, створення цивілізованої, європейської держави, і перспектива руху вперед.
Депутат Ніжинської міської ради Михайло Савченко (Член Партії Регіонів)
Це потрібно вирішувати колективно, зібратися фракціями, обговорити, і ми плануємо піднімати цю тему для обговорення. Потрібно гарно продумати всі «за» і «проти», адже є сенс вирішити внутрішні питання в країні, тому можливо і потрібно відстрочити укладання угоди про асоціацію з ЄС
Суддя Роменського міськрайонного суду Сумської області, та в недалекому минулому - депутатом НМР Оксана Євлах говорить, що за вступ до Євросоюзу. «Переваги такого вступу особисто я  спостерігала на прикладі Польщі – гооврит ьвона - я була в Польщі в 1996, 2008, 2013 роках і особисто бачила переваги вступу до Євросоюзу.
Заступник міського Голови Олег Баранков
Ми підтримуємо інтеграційні прагнення, про що свідчать і вуличний євроуніверситет, що проходив у Ніжині, і опитування людей на цю тему, і останнє сесійне засідання.
Ніжинці налаштовані на Євроінтеграцію. Тобто це конкретні дії на місцях, і ми тут проводимо певну роботу. Зараз готується проект рішення, який буде висвітлено на офіційному сайті, про те, що на свята, які будуть проходтити в нашому місті окрім державного прапору України, буде підняття  прапору Євросоюзу.
Зараз влада спеціально не організовує мітинги, але якщо будуть ініціативи міських, громадських, політичних організацій, то нехай. 
..а особисто Ви поїхали б на майдан з акцією протесту, які зараз проходять?
Особисто я, як службовець в органах місцевого самоврядування, повинен працювати на місці.
 .Вісімнадцятирічні студентки медколеджу Марина, Даша та Леся говорять, що не чули про те що уряд України вирішив призупинити процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС, і про Євромайдан також. Говорять, що за навчанням ніколи цікавитися політичними подіями. Але якби зібралася акція протесту, то Марина і Даша пішли б підтримувати думку про те, що Україна повинна йти в Європу, Леся гооврить, що потрібно над цим подумати, а вже потім виходити на майдан.
 Євгеній, 32 річний житель Ніжина
Я не підтримую вступ України до ЄС. Якщи ми приймемо таке рішення, нам потрібно бути жити по євростандартам, тобто нам будуть «втюхивать» свою продукцію, відкривати на нашій території свій ринок збуту. Тобто продукція, яку селяни вирощують, може стати невідповідною до євростандартів, і тим самим бабакам на базарі заборонять продавати, а потрібно буде купувати хімію в супермаркетах. Та і взагалі там багато ньюансів, які потрібно вивчати і думати про наслідки, а також про те, що деякі Європейські країни живуть ще гірше, ніж ми.
 Лариса, 43 річна жителька Ніжина за фахом історик, працює продавцем
Я відношусь до цього ніяк, і не хочу брати участь у різних маніфестах. Раніше я була патріотом своєї країни, а зараз у мене немає довіри до жодного політика, бо для дітей, для молоді, для пенсіонерів вони нічого не зробили, тільки у свій карман. Тобто з нашою «верхівкою» ми далеко не підемо, і вступ україни до ЄС це був би плюс, але не з нашою владою. Якщо ми зараз туди підемо, то ми станемо жебраками. Не все так просто, до Європи потрібно йти із міцною економікою, а Україні з такими родючими землями потрібно самій «ставати на ноги», бо інакше нам просто будуть ставити свої умови, хтось буде з цього наживатися, і все.
 Світлана Глиняна, 27 років, мати двох неповнолітніх дітей
Всуп України до ЄС для мені нічого не дасть, не буде ні краще ні гірше це точно, бо гірше вже нікуди, а краще нам простим людям бути не може.
Модливо десь там великим політикам і буде з цього користь, а простий народ як жив так і житиме надалі. За ідею я на майдан би не поїхала, бо не бачу в цьому сенсу.
 Ольга Лисенко, 32 роки  продавець
            Щодр вступу України до ЄС я відношусь позитивно, але на на всі 100%. Щось зупиняє, є якийсь острах ,що будуть так звані «підводні» камені, про які зараз змовчують. На мітинг я б не пішла, бо немає на це часу.
 Іван Боярин, 21 рік, член молодіжного парламенту м.Ніжина
Всуп України до ЄС має свої плюси і мінуси. Мінуси в тому, що ціни на життя будуть прирівнювати до європейських, а для нас це може бути дорого, бо невідомо, як це відобразиться на зарплатах.
Щодо плюсів – це вільні кордони, і можна буде побачити світ, поїхати в ту чи іншу країну без проблем. Молодь взагалі за вступ України до ЄС, але як далі буде, тут 50/50.
 Олена Іванівна, пенсіонерка
Дурний наш народ, і з нашими злиднями нам немає з чим іти до Європи, навіть не хочу про це говорити! Молодь затуманять, задурять і вона таки туди піде.
 Світлана Мохер, 37років, підприємець
На акцію протесту я не піду, щодо вступу України до ЄС, у мене думки розходяться 50/50. Думаю, що для України це звичайно був би плюс, але кому ми потрібні там? Якщо років через 20 вступимо до Євросоюзу, то життя покращиться, а раніше навряд чи нас хто туди візьме.

nizhyn.pik.cn.ua

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)