Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Хто в Ніжині керує містом?
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Хто в Ніжині керує містом?

22 листопада 2013

Чи знають пересічні ніжинці хто зараз керує містом, або, принаймні, виконує обов'зки міського Голови. Кого вони б хотіли бачити на посаді?
Такі прості запитання ми задали мешканцям нашого міста, і почули досить цікаві відповіді.
Більшість людей не в курсі, хто саме зараз керує містом, декілька людей згадують прізвище Кірсанова, але уточнюють, що він в. о. міського голови, дехто з ніжинців говорить, що зараз на посаді міського Голови Михайло Приходько, а є люди, які впевнено стверджують, що Ніжинський міський голова - Іван Куровський.
Але є мудрий вислів з приводу того, що простий народ не повинен знати, хто стоїть при владі, а народ повинен відчувати результат діяльності влади. 
Микола Ющенко, 17 років, студент
Зараз же у місті мера немає, а є його замісник. А хто? Я навіть незнаю, потрібно подумати, але наврят чи скажу точно. Чесно кажучи – я незнаю. Раніше ж був Приходько, а зараз…О! Я згадав, зараз в.о. міського Голови Олег Баранков, так, так – точно – він.
Ксенія Романенко, 62 роки, пенсіонерка
Незнаю хто зараз мер міста, і йто його в.о. Знаю лише точно, що у нас на Фрунзівці такі дороги страшні, що там навіть автівки перевертаються!
Авзагалі-то я не звертаюся до влади за допомогою, бо ніхто там нам нічим не допоможе… Перед цим знаю, що керував Приходько, хто зараз – хтозна?
Людмила Ковальська, 53 роки, продавець косметики
Я незнаю, хто там зараз, раніше був Приходько, а зараз хтось виконує обов’язки, але я не можу згадати його прізвище, мабуть, хтось із заступників міського Голови. Всі чекали, що будуть вибори мера, а їх немає.
Хотілося б на цю посаду когось із молодих, розумних, енергійних, і головне, аби не був маріонеткою в чужих руках, а сам зумів приймати рішення, а для цього потрібно голова на плечах.
Наталія (прізвище вказати відмовилась), 21 рік, менеджер мобільного зв’язку
Куровський наче був, Іван Іванович, а до нього – Приходько.
..точно Куровський? – запитую
Точно! Він зараз мер міста. А кого б я хотіла бачити на цій посаді, ви знаєте – мені все одно, головне – аби по людськи себе поводив, все робив для людей, хоча б один раз почистилу ту нещасну річку Остер, дороги поремонтували, освітлдення нормальне зробили.
Ольга  (прізвище вказати відмовилась), 23 роки, продавець-консультант
Хто зараз мер міста, я незнаю, але точно не Куровський. Перед цим був Приходько. Але чесно кажучи, я була б не проти аби Куровський був мером нашого міста. Крім нього, я нікого там незнаю, незнаю навіть наших депутатів, і нічого гарного про них не чула,  а про Куровського чула, що він багато чого робить для людей. Тому якби він став, то був би толк.
Наталія,  (прізвище вказати відмовилась), 25 років, флорист
Знаю, але забула прізвище, він не мер, він в.о., от згадала – Кірсанов. А перед цим був Приходько, але вони там так мінялися, був і Походня мером, і ще хтось
- …Походня був мером? – уточнюю
-  Так, він точно був мером, але недвого.
-  …а Білоножко не був? – запитую
- Ні, Білоножко був не мером, а замість Походні очолював комунальний ринок. А кого б я хотіла бачити на цій посаді, навіть незнаю. Наче б хай був би і Приходько, хоча про нього багато говорять поганого, але в принципі, він був нормальним.
Олександр Бондаревський, 19 років, студент
Ой, це важке запитання, я незнаю навіть приблизно. Зараз же мера у нашому місті немає, я точно незнаю хто зараз керує містом, але знаю, що є виконуючий його обов’язки.
Світлана Мороз, 42 роки, привтний підприємець
Немає зараз мера в Ніжині, є його виконуючий обов’язки. Прізвище наче Кірсанов, а до нього був Приходько. А хто міг би бути нікого не можу назвати, бо я мало цим цікавлюся.
Андрій, (прізвище вказати відмовився), 26 років, програміст
Чесно? Незнаю. (сміється – авт). Раніше був Приходько, та, мабуть, і зараз він, чи як?
А хто міг би бути, мені, чесно кажучи, все одно, аби був порядок. У Приходька він (порядок) у місті наче був, та ось і зараз чисто, все нормально. Хіба не так?
Олена Василівна  (прізвище вказати відмовилась), 62 роки, пенсіонерка
Я незнаю, нічого незнаю, мене це обходить стороною.  Раніше був Приходько. Хто міг би бути? З тієї команди, що зараз, я не бачу нікого на цій посаді.
Хочу, звичайно, аби був господарник, людина, яка хоч трохи вболіває за місто, хоча в оцій масі, не розберешся, хто за людей переживає, а хто кар’єру робить. Непоганий там є Славік Івашин, я його трохи знаю, з усіх тих він хоч трохи думає про місто.
nizhyn.pik.cn.ua

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)