Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: 50 тисяч гривень мають «знешкодити» аварійні дерева міста Ніжин
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

50 тисяч гривень мають «знешкодити» аварійні дерева міста Ніжин

18 листопада 2013

Комунальники матимуть змогу та гроші, щоб розпочати боротьбу зі старими та небезпечними деревами. А таких у нас лишилось ще чимало. Додаткових п’ятдесят тисяч гривень депутати на черговій сесії виділили з резервного фонду для цих потреб.

Дев’ятсот аварійних дерев у місті щодня несуть небезпеку для життя й здоров’я ніжинців, а також цілісності їх майна.

Ледь не щодень люди зверталися до комунальників, щоб ті допомогли вирішити цю проблему. Та керівники міста і комунальних служб невпинно повторювали, що зрізати дерева не можуть. Адже, не вистачає грошей на такі «операції». І байдуже де саме ті дерева продовжують стояти: над людськими помешканнями, трансформаторними станціями, чи, навіть, поблизу проїжджої частини.

І працівники УЖКГ письмово надавали деяким ніжинцям відповіді, що скоріш за все фінансування буде, але вже в новому році. Проте, депутати все ж таки вихід знайшли й змогли виділити хоча б мізерну частину грошей для убезпечення здоров’я та життя мешканців міста.

Та попереду зима. І, поки що, невідомо як саме комунальники використають ці п’ятдесят тисяч. Можливо, позбудуться тих аварійних дерев, які загрожують безпеці людей нині, а, можливо, припасуть ці кошти на потім. Тим самим розпочнуть знищувати ті дерева, які не витримають зимових заметілей та зламаються під «тиском» снігу. Але вже взимку.

Портал Чернигова

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)