Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин : Фінінспектори Чернігівської області за січень-жовтень 2013 року забезпечили відшкодування втрат на 24,3 млн грн.
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин : Фінінспектори Чернігівської області за січень-жовтень 2013 року забезпечили відшкодування втрат на 24,3 млн грн.

7 листопада 2013

Протягом січня-жовтня 2013 року фахівцями Держфінінспекції в Чернігівській області забезпечено усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 24,3 млн грн.

До бюджетів різних рівнів, установ, підприємства та організацій додатково надійшло 11,8 млн грн.
За матеріалами контрольних  заходів керівниками місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийнято 178 управлінських рішень, правоохоронними  органами розпочато 79 досудових розслідувань. Крім того, за результатами участі у якості залучених спеціалістів розпочато 71 досудове розслідування.
Для відшкодування винними особами  втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду пред»явлено 44 позови на суму 15,7 млн грн. Також перед органами прокуратури та керівниками установ та організацій ініційовано 57 позовів.
За вчинення фінансових порушень притягнуто до адміністративної відповідальності 452 посадових особи, дисциплінарної – 141 особа,  матеріальної – 52 особи, звільнено із займаних посад – 24 особи.
До підприємств, установ та організацій, на яких під час контрольних заходів виявлено порушення, у 234 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській  області

Чернігівський Монітор

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)