Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин визнано найбільш проєвропейським містом України
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин визнано найбільш проєвропейським містом України

6 листопада 2013

 

29 жовтня Інститут світової політики презентував результати масштабного проекту "Вуличний євроуніверситет": «Що думають в регіонах про ЄС? Досвід Інституту світової політики».
За шість місяців команда Інституту світової політики проїхала з «Вуличними євроуніверситетами» понад 9 тисяч кілометрів (відстань від Києва до Джакарти чи Кейптауна), завітала до тринадцяти областей України і АР Крим. Гостями унікального для України заходу стали близько 35 тисяч українців. Про це сьогодні під час презентації розповіли директор ІСП Альона Гетьманчук та перший заступник директора Сергій Солодкий.
1
2
Директор ІСП Альона Гетьманчук
Своїми враженнями від спілкування з українцями в регіонах також поділилися почесні лектори «Вуличних євроуніверситетів», а саме: посол Франції в Україні Ален Ремі, посол Чеської Республіки в Україні Іван Почух, посол Великої Британії в Україні Саймон Сміт, заступник посла Королівства Швеції в Україні Мортен Енберг та професор Києво-Могилянської академії Олексій Гарань. Інститут світової політики нагородив всіх лекторів почесними дипломами за промотування європейської інтеграції України.
3
Посол Великої Британії в Україні Саймон Сміт
4
Посол Чеської Республіки в Україні Іван Почух
5
Посол Франції в Україні Ален Ремі
6
Заступник посла Королівства Швеції в Україні Мортен Енберг
7
Професор НаУКМА Олексій Гарань та голова Наглядової ради ІСП Віктор Шлінчак
«Вуличні євроуніверситети» відбулись у 18 містах – Києві, Одесі, Дніпропетровську, Вінниці, Чернігові, Ніжині, Полтаві, Кременчуці, Сумах, Конотопі, Кіровограді, Кривому Розі, Миколаєві, Херсоні, Черкасах, Житомирі, Запоріжжі та Сімферополі. Лекторами "Вуличних євроуніверситетів" також були: посол ЄС в Україні Ян Томбінські, заступник посла Великої Британії в Україні Мартін Дей, заступник посла ФРН в Україні Анка Фельдгузен, заступник голови Представництва ЄС в Україні Марія Юрікова, заступник посла Чеської Республіки в Україні Павел Бучек.
Експерти ІСП визначили три найбільш проєвропейські та три найбільш антиєвропейські міста, базуючись на таких критеріях: налаштованість місцевої влади на європейський курс, рівень політичної обізнаності населення, активність місцевих громадських організацій та медіа. Найбільш теплий прийом команді ІСП був влаштований у Ніжині, Кривому Розі та Сумах.
15
Найбільші труднощі з організацією заходу були у Харкові (тут "Вуличний євроуніверситет" так і не відбувся), Запоріжжі та Кіровограді.
Під час презентації також відбувся відеоміст з партнерами ІСП Global Reporting (Стокгольм). Представник організації Міа Лаурен поділилася враженнями від участі у "Вуличному євроуніверситеті" в Одесі. Заступник міського голови Ніжина Олег Баранков розповів про проєвропейські настрої жителів Чернігівщини, а карикатурист Ігор Бежук – історію створення першої карикатури.
8
Заступник міського голови Ніжина Олег Баранков
 
9
Карикатурист Ігор Бежук
Нагороджували також головних медіа-партнерів: газету «День», «Радіо Свобода», «Дзеркало тижня».
10
Журналіст газети «День» Ігор Самокиш
Під час Вуличних євроуніверситетів українці мали змогу дізнатись про перспективи та виклики євроінтеграції від дипломатів країн-членів ЄС та експертів Інституту світової політики. Крім того, у рамках заходу проходила виставка карикатур, присвячених найбільш значущим проблемам європеїзації України. Відомі українські художники - Марина Туровська, Костянтин Казанчев, Ігор Бежук та Олексій Кустовський - створили серію яскравих малюнків, що доступно розкривають відмінності життя в ЄС та Україні у більш як 20 сферах.
Проект був підтриманий Міжнародним фондом «Відродження», USAID, UNITER, Pact, Global Reporting, Swedish Institute, Посольством Великої Британії та Посольством Королівства Швеція .
По завершенню проекту понад 1000 буклетів було надіслано центральним та регіональним органам державної влади та місцевого самоврядування: народним депутатам України, міським головам обласних міст, головам облдержадміністрацій.
Ознайомитись з презентацією результатів проекту "Вуличний євроуніверситет" можна тут.

Ніженська міська рада

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)