Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин визнано найбільш проєвропейським містом України
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин визнано найбільш проєвропейським містом України

1 листопада 2013

29 жовтня Інститут світової політики презентував результати масштабного проекту "Вуличний євроуніверситет": «Що думають в регіонах про ЄС? Досвід Інституту світової політики».

 

За шість місяців команда Інституту світової політики проїхала з «Вуличними євроуніверситетами» понад 9 тисяч кілометрів (відстань від Києва до Джакарти чи Кейптауна), завітала до тринадцяти областей України і АР Крим. Гостями унікального для України заходу стали близько 35 тисяч українців. Про це сьогодні під час презентації розповіли директор ІСП Альона Гетьманчук та перший заступник директора Сергій Солодкий.
Під час Вуличних євроуніверситетів українці мали змогу дізнатись про перспективи та виклики євроінтеграції від дипломатів країн-членів ЄС та експертів Інституту світової політики. Крім того, у рамках заходу проходила виставка карикатур, присвячених найбільш значущим проблемам європеїзації України. Відомі українські художники - Марина Туровська, Костянтин Казанчев, Ігор Бежук та Олексій Кустовський - створили серію яскравих малюнків, що доступно розкривають відмінності життя в ЄС та Україні у більш як 20 сферах.
Проект був підтриманий Міжнародним фондом «Відродження», USAID, UNITER, Pact, Global Reporting, Swedish Institute, Посольством Великої Британії та Посольством Королівства Швеція .

По завершенню проекту понад 1000 буклетів було надіслано центральним та регіональним органам державної влади та місцевого самоврядування: народним депутатам України, міським головам обласних міст, головам облдержадміністрацій.

 

Чернігівський Монітор

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)