Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: У Ніжині тепловики розпочинають економити газ
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

У Ніжині тепловики розпочинають економити газ

30 жовтня 2013

Жорстко контролювати витрати газу для опалення житлового сектору та соціальних об’єктів, а також максимально його економити закликав керівників усіх міст Чернігівщини Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул.

Тож, поки надворі тепло та «затишно» опалювати квартири «НіжинТепломережі» будуть не так інтенсивно. «Зараз погода дозволяє не гріти. Тому до вісімнадцятої години вечора «ТеплоМережі» будуть подавати газ в котельнях мінімально. Практично будуть по трубам ганяти теплу воду», — розповідає в. о. міського голови Олег Кірсанов.

Оскільки школярі нині на канікулах, то разом із квартирами «не догріватимуть» і порожні школи. «Пусті приміщення шкіл можна й не топить. А як тільки стане холодно, то краще будемо гріти й житловий сектор і навчальні заклади», — каже Олег Володимирович.

Для ще більшої економії газу в Ужгороді дітей на осінні канікули відправлять взимку, говорить заступник міського голови Олександр Мороз. І майже цілий зимовий місяць опалювати ужгородські школи будуть на «мінімальних обертах».
«Перед нашим містом стоїть задача – щодня робити аналіз витрат газу. Керівник «НіжинТеплоМереж» буде щодня звітуватись скільки ми використали газу», — каже Олег Володимирович.

Та, не дивлячись на старі теплотраси та не зовсім сучасне обладнання, економити газ для обігріву помешкань ніжинців можна, переконаний Олег Кірсанов. Як приклад, він наводить «практику» одного з міст Дніпропетровської області. Там ціле місто повністю перейшло на індивідуальне опалення, розповідає Олег Володимирович: «За допомогоюіндивідуального опалення в одному місті області вдається економити більше, ніж п’ять відсотків блакитного палива. А це досить суттєво».

Тож, задля якнайбільшої економії, скоріш за все, переведуть і один із ніжинських мікрорайонів на індивідуальне опалення. «Можливо, варто запропонувати, наприклад, жителям вулиці Космонавтів перейти на індивідуальне опалення. Допомогти їм усім необхідним при переході. Я переконаний, що це їм в рази зменшить вартість щомісячної квартплати, а нам зможе зекономити газ», — каже Олег Володимирович.

Автор: Дінера Бєстрєва

Портал Чернигова

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)