Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжинський театр взяв участь у міжнародному фестивалі країн Причорномор’я
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжинський театр взяв участь у міжнародному фестивалі країн Причорномор’я

17 жовтня 2013

Першого литопада Ніжинський драматичний театр імені Михайла Коцюбинського відзначає свій ювілей – 80 років, а зараз всі цінителі театрального мистецтва можуть насолоджуватися 81 сезоном. Театр давно став улюбленим місцем відпочинку багатьох ніжинців, адже цінителів прекрасного у місті досить багато, а вистави цікаві як за сюжетом, режисерським задумом так і виконавською майстерністю акторського складу.     
Протягом 2012-2013 років колектив театру здійснив гастрольні поїздки не тільки містами України, а й показав мистецтво свого колективу у Росії та Білорусії. Зважаючи на високий художній рівень вистав, колектив театру імені Михайла Коцюбинського - єдиний з українських театрів, хто отримав дозвіл на гастролі у Криму у період курортного сезону.
                        І як наслідок, колективу театру надійшло запрошення у період з 5-го по 7-ме жовтня  взяти участь у престижному театральному форумі - Міжнародному театральному фестивалі країн Причорномор’я «Homo Ludens» («Людина, що грає»). У фестивалі брали участь представники з 12 країн світу.
          Питання фінансового забезпечення даного виїзду набуло актуальності через  перевезення трупи, реквізиту, апаратури, театральних костюмів, декорацій тощо. Тож фінансування транспортних перевезень театру взяв на себе народний депутат України Іван Куровський.     
Довідка:
Ніжинський український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського (у той час Перший робітничо-колгоспний театр Чернігівської області у місті Буринь (нині Сумська обл.) було засновано постановою Чернігівського обласного відділу народної освіти 01 листопада 1933р.
   Наприкінці лютого 1938р. театр переведено на постійне місце розташування до міста Ніжина і надано право носити ім᾿я Михайла Коцюбинського.
    Сьогодення  театру позначене високим рівнем творчої активності та широкої гастрольної і фестивальної діяльності. За оцінками театральних критиків колектив має всі підстави вважатися театром великого творчого потенціалу. Актори-ніжинці можуть з повною самовіддачею та на високому художньому рівні працювати у всіх напрямках сучасного театру, про що свідчать і нагороди на різноманітних Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях театрального мистецтва.
     Велику роль у творчому доробку колективу в питаннях розвитку і популяризації Національного театрального мистецтва має щорічний Міжнародний театральний фестиваль жіночої творчості імені Марії Заньковецької, котрий проводиться саме в Ніжині, на батьківщині Великої Актриси, одного із основоположників і фундаторів Національного театрального мистецтва, першої Народної артистки України Марії Костянтинівни Заньковецької.

Ніжин: Події і коментарі

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)