Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжинському територіальному центру соціального обслуговування - 20 років
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжинському територіальному центру соціального обслуговування - 20 років

17 жовтня 2013

Систему надомного соціального обслуговування в Ніжині започатковано в 1988 році, коли при управлінні праці та соціального захисту було відкрито перше відділення соціальної допомоги вдома.
А вже через п’ять років в 1993 р. на його базі створено Центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян. Це був якісно новий етап турботи місцевої влади про одиноких людей похилого віку та інвалідів. А в 2010 році Центр перейменовано в Ніжинський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)Ніжинської міської ради.
Зараз на обліку в територіальному центрі  681 одиноких та малозабезпечених громадян, які потребують соціальної допомоги. В його складі – три відділення: соціальної допомоги вдома; організації надання адресної грошової та натуральної допомоги та стаціонарне відділення тимчасового перебування.
У ці дні Центр відзначає 20-річчя з дня свого заснування. На свято були запрошені соціальні працівникі, які кожного дня докладають чимало зусиль задля покращення життя людей нелегкої долі.
Вітаючи усіх присутніх, секретар міської ради Олег Кірсанов  наголосив, що працювати в соціальній сфері тяжко, адже, замало бути лише професіоналом своєї справи, необхідно також володіти ще й неабияким терпінням та витримкою.
«Від професіоналізму, уміння співчувати чужому болю, знаходити потрібні слова, реагувати на біду іноді залежить життя та здоров’я ваших підопічних. Завдяки мудрості, терпінню та увазі ви щоденно даєте цим людям надію на завтрашній день», – зазначив Олег Кірсанов.
За багаторічну працю в системі соціального захисту населення, зразкове виконання службових обов’язків секретар міської ради  Олег Кірсанов та заступник міського голови Світлана Васильєва нагородили соціальних працівників почесними грамотами та квітами.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення  та комунікацій з громадськістю

Чернігівський монітор

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)