Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжинська сім’я виховує семеро дітей
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжинська сім’я виховує семеро дітей

17 жовтня 2013

Чоловік вважає, що жінка дома не сидить – як зазвичай говорять чоловіки, жінка вдома працює. Людмила підтвердила, що так і є, а діти поділилися з нами своїми захопленнями, мріями, і планами на майбутнє, про які навіть не знали їхні батьки.
Аня, 1років
Я люблю музику і вже закінчила школу мистецтв за фахом фортепіано. В дитинстві любила лікувати ляльок від усіляких хвороб, і хочу стати лікарем – терапевтом.
(Аня вже пообувала в Німеччині, проте в майбутноьму не має наміру їхати кудись далеко, а хоче залишитися в Ніжині – Авт.)
Її молодша сестра Катя, іншої думки – вона дуже хочето подорожувати, мріє з’їздити в Турцію та побачити Париж.
2
Катя, 16 років
В школі мистецтв я вивчаю клас фотрепіано, ходжу на хор. Люблю подорожувати і мрію стати вчителем музики, концертмейстером.
Юля, 13 років
А я відвідую художнє відділення в школі мистецтв, граю на піаніно, крім цього- вивчаю англійську мову, бо вона мені дуже подобається. Взагалі-то мрію стати дизайнером.
Оксана, 12років
Я дуже люблю малювати. Один із моїх улюблених малюнків - вигляд із вікна нашого дому. Оксана не визначилася ще ким хоче стати в майбутньому. «Можливо співачкою – каже дівчинка, а може художником».
Ваня, 10 років
Я люблю відвідувати шашко-шахматний гурток у школі, мені подобається.
(Всі діти цієї родини ходять в одну загальноосвітню школу №9 – авт).
Про Тіму (7 років) та  і Альну (6 років) розказали вже самі батьки – Сергій та Людмила.
Тіма дуже людбить автомобілі, різного кольору, розміру і т.п., «а коли проснеться, то улюблена забавка – це комп’ютер – каже батько (Сміється-авт). Хоча Тіма нам признався, що хоче бути пожарником!
Альона дуже любить погратися з батьком, особливо коли йому хочеться поспати у вихідний день. А після перегладу мультику «Маша і медвідь», який їй дуже сподобався, тепер її іноді називають Машею.
Родина вважає, що Альону їм сам Бог послав, бо після народження Тіми, лікарі винесли вирок: «Більше ви не зможете мати дітей». І от тобі й маєш!
Вся родина вірить у Бога, ввечері разом читають Біблію, моляться. Батько сімейства  вважає, що віра має велике значення для виховання дітей, для самоаналізу та дисципліни. «Взагалі величезне значення в житті людини  – це віра - каже Людмила (мама) – і ми виховуємо дітей з любов»ю до Бога».
Виховання дітей – приємний клопіт, але не завжди такий вже й легкий – про це знає, мабуть, кожна мама. -Не важко? - запитую  - Не шукайте легкого шляху – каже Людмила – звичайно ж важко, особливо спочатку, а тепер ми вже звикли до великої сім»ї, і ввесь сенс життя для нас у наших дітях.
3 

Автор: Олеся Михайлова для Чернігівщина: події і коментарі

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)