Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин : Засідання Правління ЧОВ УСВА
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин : Засідання Правління ЧОВ УСВА

3 жовтня 2013

У  великому залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулося засідання Правління ЧОВ УСВА з нагоди підготовки та проведення заходів присвячених 25-річниці з дня виведення радянських військ з Республіки Афганістан. На засіданні були присутні заступник міського голови Олег Баранков, голова ЧОВ УСВА Станіслав Віхров та гості з Чернігова – голова Чернігівського обласного комітету сімей загиблих Лариса Кожар, заступник голови ЧОВ УСВА Віктор Гнатюк, голова Ніжинської міськрайонної спілки ветеранів Афганістану Сергій Ступак, члени Спілки, воїни-афганці, депутати міської ради Олександр Борисенко, В’ячеслав Івашин, Юрій Коростиленко та більше 20-ти керівників громадсько-ветеранських організацій області.

Голова ЧОВ УСВА Станіслав Віхров у своєму виступі зауважив, що захід приурочено  до 25-ої річниці виводу радянських військ із Афганістану та закликав керівників і надалі надавати допомогу громадсько-ветеранським організаціям. Мати загиблого, голова Чернігівського обласного комітету сімей загиблих, Лариса Кожар подякувала воїнам-афганцям за працю по увіковіченню пам’яті загиблих.

Голова Ніжинської спілки ветеранів Афганістану Сергій Ступак зазначив, що воїни-афганці працюють з 1989 року. 15.09.1996 року спільно влада міста та району, воїни-афганці відкрили пам’ятник загиблим в Афганістані по вулиці Об’їжджа, який вважається кращим в нашій державі.

З 2007 року та по теперішній час, коли був обраний головою Спілки Сергій Ступак, налагоджено тісну співпрацю з владою. За цей час було відкрито  4 пам’ятники воїнам - інтернаціоналістам у Ніжинському районі та у м. Ніжині,  зупинку біля пам’ятника по вулиці Об’їжджа, яка нагадує події афганської війни, також встановлено металеву огорожу. Сім’ї  загиблих, діти в яких загинули в Афганістані отримують з 01.01.2012 року,  щомісяця, по 200 гривень допомоги з міського та районного бюджету. В своєму виступі відзначив секретаря Ніжинської міської ради Олега Кірсанова, голову райдержадміністрації Володимира Другакова, голову райради Олега Бузуна військового комісара, підполковника Володимира Іваницького та подякував народному депутату України І. І.Куровському за багаторічну співпрацю, підтримку, співчуття, надання матеріальної допомоги, турботу і піклування про сім’ї загиблих. Запевнив, що воїни-афганці і надалі будуть працювати для увіковічення пам’яті загиблих, для героїко –патріотичного виховання підростаючого покоління.

Наприкінці засідання заступник міського голови Олег Баранков подякував присутнім за співпрацю із органами влади, та запевнив, що влада допомагала і надалі буде допомагати  сім’ям загиблим, воїнам–афганцям згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Після зустрічі відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблих та змагання у стрілковому тирі по вулиці Космонавтів, де пройшла  першість області з кульової стрільби серед організацій Чернігівського обласного відділення УСВА.

1

2

3

4

5

6

7

9

 

Міська рада Ніжина

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)