Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин : Відбулася сесія міської ради Ніжина
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин : Відбулася сесія міської ради Ніжина

19 серпня 2013

Відбулась чергова 42 сесія міської ради VI скликання. Порядок денний сесії включав розгляд 28 проектів рішень, доповідь заступника начальника МВ УМВС України у Чернігівській області Матяха С.М. «Про криміногенну ситуацію в м. Ніжині», та депутатські запити.

Більшість проектів рішень мали загально місцевий характер. Це питання що стосувалися бюджету міста, земельні питання, присвоєння адрес та ін.. Розглядалися також і соціальні питання. Наприклад, проект рішення «Про внесення змін до рішення 36 сесії міської ради 6 скликання від 28 грудня 2012 року «Про бюджетні програми місцевого значення» який затверджує міську цільову програму «Забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет» був підтриманий одноголосно без додаткового обговорення. Проект рішення «Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії шостого скликання від 29 грудня 2011 року «Про затвердження Положення про центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів м.Ніжина та штатної чисельності працівників центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів м.Ніжина» після виступу директора центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів С.В.Ярошенко теж нікого не залишив байдужим. Рішення було прийнято та затверджено.

Інформація заступника начальника МВ УМВС мала всебічний та ґрунтовний характер. Зокрема на фоні недостатнього кадрового забезпечення все ж було відмічено пониження загального рівня злочинності у місті. Матяху С.М. було поставлено ряд запитань від депутатів місцевої ради. Кожне питання було обговорене. Деякі з них, за словами Сергія Михайловича, будуть розглянуті на оперативних нарадах і враховані в подальшій роботі.

В день сесії у місті проводилася акція громадського протесту ВГО «Об’єднання Богдана Хмельницького». Варто підкреслити, що депутати міської ради проявили уважність та толерантність до учасників протесту, дозволивши перервати сесію і надати слово представникам акції, прийнявши інформацію до відома. Після виступу, учасники акції висловили подяку секретарю міської ради О.В. Кірсанову та решті депутатів міської ради за надане слово та покинули залу.

Під кінець сесії секретар міської ради Олег Кірсанов оголосив про розширення фракції, а саме включення додаткових членів П'ятковського Олександра Івановича та Діденка Віктора Миколайовича. Тепер фракція «Партії регіонів» включає 17 членів із 49 депутатів міської ради.

Міська рада Ніжина

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)