Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Відбулося чергове засідання Молодіжного парламенту міста Ніжина
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Відбулося чергове засідання Молодіжного парламенту міста Ніжина

13 серпня 2013

12 серпня 2013 року відбулося чергове засідання Молодіжного парламенту міста Ніжина, присвячене Міжнародному дню молоді. У заході прийняли участь заступник міського голови м. Ніжина О. Баранков, члени Молодіжного парламенту, молодь міста, ЗМІ.

У своєму виступі О. Баранков привітав членів Молодіжного парламенту з Міжнародним днем молоді та наголосив, що неможливо собі уявити економічного і культурного розвитку суспільства без врахування інтересів і потреб молоді. Вона завжди гостро реагує на соціальні та політичні процеси, завжди знаходиться в авангарді суспільного прогрессу.

Загальна кількість молоді у місті Ніжині віком від 14 до 35 років складає близько 28 000 осіб, це майже третина населення міста. З них близько 5000 – студентська молодь. ЇЇ сміливо можна назвати двигуном розвитку суспільства, тому що саме в такому середовищі народжуються креативні ідеї, новаторські проекти та прагнення до змін. У Ніжині працює Молодіжний парламент, який дає можливість його учасникам стажуватися у міській раді, набувати певний досвід спілкування з представниками влади, із громадськістю міста, розвивати компетентність молоді щодо основ місцевого самоврядування, участі студентства у молодіжній політиці міста, обговорення актуальних молодіжних проблем: працевлаштування, організацію дозвілля, втілення цікавих молодіжних проектів та програм.

Відбувся діалог між заступником міського голови О. Баранковим та членами Молодіжного парламенту, які запропонували своє бачення реалізації молодіжної політики в місті та окреслили плани подальшої співпраці з місцевими органами влади.

Ніжинська міська рада

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)