Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжинські школи ризикують залишитись без ремонту до початку навчального року
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжинські школи ризикують залишитись без ремонту до початку навчального року

22 липня 2013

Два місяці літа промайнули, а ремонт у школах так і не розпочали. А його потребують кілька навчальних закладів міста. Наприклад, загально освітня школа № 2 вже давно чекає, коли їй підлатають дах.

Але, нажаль, без наявності усієї готової документації на ремонт чи реконструкцію розпочинати роботи заборонено.

Тому, щоб пришвидшити процедуру підготовки всіх необхідних паперів в. о. міського голови Олег Кірсанов попросив допомоги в обласного керівництва. Там пообіцяли – протягом тридцяти семи діб всю документацію підготують, якщо казначейство вчасно проведе всі оплати.

А без цих дозволів та паперів на проведення робіт міська влада в навчальних закладах ремонту не розпочне. Гірким прикладом і для приватних підприємців і для очільників міста послугував випадок одного з магазинів. Господар крамниці, не отримавши всіх необхідних документів, розпочав ремонт. І до витрат на оновлення свого магазину отримав ще й сто п’ять тисяч гривень штрафу за «самовільницькі» ремонтні роботи.

Тож, якщо міська влада розпочне ремонтувати шкільні та дошкільні приміщення без дозволів – є всі шанси отримати покарання в гривневому еквіваленті. Якщо ж будуть чекати документів на ремонт – ремонту навчальні заклади дочекаються не раніше вересня, коли діти сидітимуть за партами.

http://www.uezd.com.ua/page/nizhinski-shkoli-rizikuyut-zalishitis-bez-remontu-do-pochatku-navchalnogo-roku.html
 

Чернігівський Монітор

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)