Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин : Наркотики вже не в моді!
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин : Наркотики вже не в моді!

1 липня 2013

Наркотики вже не в моді !

26 червня 2013 року в Україні оголошено Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами і їх незаконним обігом.

Вся історія людства тісно пов'язана з вживанням засобів, які можуть змінювати психічний стан людини. На жаль, неможливо охопити всі причини, які спонукають людину до вживання психотропних препаратів.

Наркотики вживали люди різних культур, переслідуючи різні цілі: під час релігійних обрядів, для зняття болю та неприємних відчуттів, перед боєм.
Згодом, разом з розширенням міграції і контактів між культурами посилювався обмін інформацією про психотропні речовини. Зараз наркотики тісно переплелись з життям суспільства. Вони суттєво впливають на життя кожного, незалежно від того, вживає їх людина чи ні.

В деяких країнах наркоманія і токсикоманія, особливо серед підлітків і молоді, набули характеру епідемії. Наслідками вживання наркотиків є втрата працездатності та здоров'я в молодому віці, смерть внаслідок передозування або спричинена ускладненнями наркоманії, поширення ВІЛ/СНІДу, вірусних гепатитів, соціальна дезадаптація, зростання злочинності.

Щоб завадити подальшому поширенню наркоманії Ніжинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить акції, спрямовані на профілактику страшної недуги насамперед серед підлітків і молоді міста. Такі акції привертають увагу багатьох мешканців Ніжина, оскільки відбуваються в його центрі із залученням громадських організацій-партнерів, волонтерів НМЦСССДМ та широкого загалу учнівської й студентської молоді.

І цього року Ніжинським міським ЦСССДМ разом з центром ре соціалізації «Перемога» було проведено акцію до Міжнародного дня боротьби з наркоманією, на вулиці ім. М. Гоголя, щоб разом докласти зусиль для збереження здоров′я кожного з нас. В ході акції було встановлено намети, в яких всі бажаючі мали змогу отримати консультативну інформацію та кваліфіковані поради в разі потреби також роздавались листівки інформаційно-профілактичного змісту.

2

4

 

Ніженська міська рада

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)