Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Дитячі садки — найменшим ніжинцям
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Дитячі садки — найменшим ніжинцям

23 травня 2013

Скоро колишній дитячий садок № 17 знову відчинить двері для малечі. До сьогодні ця будівля здавалась в оренду й вміщувала в собі територіальний центр для людей похилого віку. Зараз у центрі проживає 14-ть одиноких бабусь. Куди їх переселити, щоб почати реконструкцію садка – знайдуть, обіцяє заступник міського голови Олександр Мороз.

Це приміщення є типовим для дитсадка, тому змінювати його колосально не доведеться. Тим паче, що будівля знаходиться у хорошому стані, запевняє в. о. міського голови Олег Кірсанов. «Там порядок. Ми робимо косметичний ремонт сантехніки. І можемо там розмістити чотири групи,» — каже Олег Володимирович. Адже на капітальний ремонт приміщення знадобиться більше 5-ти мільйонів гривень. Таких коштів місто не має, а розраховувати на субвенцію немає сенсу. Бо отримали державну допомогу з усіх заявлених проектів лише на пологовий будинок та шляхопровід.

Проекту на реконструкцію дитячого садка немає. Проте дітей можна «прописати» в садку вже найближчим часом, виконавши «поверхневий» внутрішній ремонт.

Але те, що тимчасово – зазвичай залишається назавжди. Якщо садок набере малечу в групи й почне функціонувати без реконструкції, то потім ремонт приміщення не зроблять ще довго, впевнений Олександр Мороз.

Але інший заступник міського голови Олег Баранков наполягає – «Вже на цьому тижні треба починати щось робити». Бо, якщо міська влада буде зволікати, то взагалі нічого не зробить, каже Олег Григорович.

Оскільки, сто дитячих місць у садках Ніжина мають між собою розділяти 200 дітей, то відновлення колишніх та ремонт існуючих дошкільних навчальних закладів вкрай необхідний. Практично всі приміщення колишніх садочків донедавна були в оренді. З цього року ці будівлі максимально будуть повертати дітям. А також робити ремонт в тих ДНЗ, в які можна буде «притулити» хоча б одну групу.

Новости Нижина

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)