Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин назбирав 9 мільйонів
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин назбирав 9 мільйонів

23 квiтня 2013

За січень – лютий 2013 року надходження до бюджетів всіх рівнів Ніжинською податковою інспекцією виконано. Про це повідомив начальник Ніжинської податкової інспекції Сергій Осадчий.

Зокрема, зазначив, що мешканці м. Ніжина та району до загального фонду державного бюджету з початку року сплатили понад 9 млн.грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Основні надходження отримані за рахунок податку на додану вартість -- понад більше 5 млн.грн. та податку на прибуток -- більше 3 млн.грн. Лібералізація податкової політики, яка стимулює суб’єктів господарювання до сумлінної сплати податків, та якісні зміни, внесені до Податкового кодексу України, зокрема, у частині запровадження авансової сплати податку на прибуток забезпечили надходження податку на прибуток більше, ніж на 0,9 млн.грн.в порівнянні з минулорічнимми надходженнями.

Місцевий бюджет м. Ніжина та району в 2013 році поповнилися надходженнями більше ніж на 20 млн.грн. Це на 1,4 млн.грн. більше відповідного періоду минулого року. Як і раніше, частка податку на доходи фізичних осіб у всіх надходженнях до місцевого бюджету - найбільша й складає 71%. Більше 2 млн.грн. надійшло єдиного податку. Це майже на 1 млн.грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

За рахунок плати за землю місцевий бюджет поповнилися на 2,7 млн.грн., до рівня січня-лютого 2012 року забезпечено приріст на 5,8 %. Забезпечені надходження по нововведеному податку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в сумі 2,1 тис.грн.

Максим БАГРІНЦЕВ, депутат Ніжинської міської ради
 

 

Сіверщина

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)