Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Режим роботи податківців Ніжина
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Режим роботи податківців Ніжина

22 квiтня 2013

У рамках проведення кампанії декларування податківці прагнуть створити для громадян, які заповнюють річні декларації про майновий стан і доходи, максимально комфортні умови.

До 1 травня 2013 року запроваджено спеціальний режим роботи податківців згідно із затвердженими графіками чергування, адже час роботи платників податків, як правило, співпадає з режимом роботи податкової служби.

На період деклараційної кампанії передбачено можливість приймання декларацій у вихідні дні та вечірні години. Зокрема декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2012 році, можна подати в суботу та неділю до 13-00 год, а у робочі дні у вечірній час до 19 години.

Для зручності громадян з цього року запроваджено новий сервіс, який дає змогу заповнювати декларацію в електронному вигляді. Для цього платнику достатньо мати ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, які надаються безкоштовно. Декларацію в електронному вигляді надіслати необхідно не пізніше закінчення останньої години дня, у якому минає граничний термін її подання..

Детальну інформацію про режим роботи Ніжинської ОДПІ та особливості кампанії декларування можна дізнатися за телефоном Центру обслуговування платників податків 3-19-12.

 

Нагадаємо, що останній термін подання декларацій – 30 квітня. 

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Ніжинської ОДПІ

Міська рада Ніжина

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)