Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: У Ніжині ціни знизились!
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

У Ніжині ціни знизились!

9 квiтня 2013

Державний департамент статистики повідомив, що у м. Ніжині інфляція в лютому з початку 2013 року склала Чернігівській області 5,1%, в м. Чернігові інфляція 12 % та у м. Прилуки 8,5 %.

Приємно, що в порівняні з лютим 2012 року в м. Ніжині ціни на продукти харчування знизились на 2,7 %. Подешевшали майже всі основні продукти харчування: молоко - на 6,9 %, масло - на 6,3 %, яйця - на 11,7 %, цукор - на 16,6%, овочі - на 21,1%. Трішкі подешевшали ціни на мясо й мясопродукти та фрукти на 1,7 %.

А в цілому за 3 місяці 2013 року в м. Ніжині ціни на продукти та на речі побутового вжитку знизились на 3,8 %.

Все це стало можливим завдяки ефективній, злагодженій та конструктивній діяльності на посаді виконувача обов’язків Ніжинського міського голови Олега Кірсанова.

Порівняльна характеристика лютого 2013 року до лютого 2012 року ціни у м. Ніжина майже є стабильними. Трішки подешевшав одяг та взуття на 3 %. За прогнозом Державного департаменту статистики України в квітні молочні вироби по всій Україні почнуть ще дешевшати тому, що з початку року виробництво молока зросло на 4,5 % в порівняні з минулим роком.

Максим БАГРІНЦЕВ, депутат Ніжинської міської ради

Сіверщина

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)