Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин : Нарада з підведення підсумків
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин : Нарада з підведення підсумків

5 лютого 2013

В  великому залі міськвиконкому під головуванням заступника міського голови Мороза Олександра Сергійовича проведена нарада з підведення підсумків цивільного захисту м. Ніжина за 2012 рік.

На засіданні були присутні керівники або відповідальні працівники з цивільного захисту 58 підприємств, установ, організацій міста.

У вступному слові голова міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Мороз О.С. ознайомив присутніх з кількістю небезпечних подій, пожеж, дорожньо – транспортних пригод, статистичними даними загибелі та травмування людей по Чернігівській області.

З аналізом роботи органів управління міської ланки територіальної підсистеми Єдиної Державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру за 2012р. виступив начальник відділу з питань НС та ЦЗН Чернишов Г.Г. Аналіз роботи органу оперативного реагування на надзвичайні ситуації у сфері цивільного захисту за 2012р. доповів начальник Державної пожежно – рятувальної частини № 16 Шерстюк А.М. Про стан роботи щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, аварій, пожеж на потенційно небезпечних об'єктах міста в 2012році доповів старший інспектор Ніжинського райвідділу Управління Держтехногенбезпеки в Чернігівській області Іваницький А.П., З аналізом стану травматизму та заходи щодо захисту населення і території міста від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру виступив головний спеціаліст відділу з питань НС та ЦЗН Чуйко М.А. Головний інженер Ніжинського Управління по газопостачанню та газифікації Матвійчук В.О. проаналізував діяльність органів управління та сил служби газопостачання щодо попередження та організації ліквідації аварій на газових мережах та випадків отруєння споживачів чадним газом. Начальник управління житлово – комунального господарства та будівництва Ющенко Г.М. виступив з аналізом роботи комунальної аварійно – рятувальної служби по забезпеченню життєдіяльності міста.

В заключному слові заступник міського голови відповів на запитання, поставив завдання службам цивільного захисту міста на 2013 рік та підвів підсумки роботи засідання.

В кінці наради був оголошений наказ начальника цивільного захисту м. Ніжина «Про підсумки підготовки органів управління та сил цивільного захисту міста в 2012 році» й головуючий вручив подяки міського голови працівникам, що досягли високих показників в роботі по запобіганню виникнення надзвичайних ситуацій, небезпечних подій.

За матеріалами www.nizhynrada.org

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)