Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин : Динаміка податкових надходжень
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин : Динаміка податкових надходжень

24 сiчня 2013

 На початку січня у Ніжинській податковій інспекції підведені підсумки роботи за 2012 рік та окреслені завдання на 2013 рік Начальник Ніжинської ОДПІ Сергій Осадчий відмітив, що динаміка надходжень в 2012 році позитивна, як по доходах місцевого, так і до державного бюджетів. Успішним наповненням бюджетів усіх рівнів податкова інспекція завдячує трудовим колективам і суб’єктам підприємництва, які з відповідальністю ставляться до своїх обов’язків перед державою – своєчасно і в повному обсязі сплачують податки, збори та інші обов’язкові платежі. За цим стоїть також робота колективу інспекції.

Державний бюджет поповнився майже на 51 млн.грн., що на 5,6 млн грн. більше 2011 року. Найбільші темпи росту надходжень забезпечено по податку на додану вартість, питома вага якого складає 68% в структурі надходжень державного бюджету: мобілізовано майже 36 млн.грн., що більше ніж у 2011році на 5,8 млн.грн.

До місцевого бюджету мобілізовано 154,4 млн.грн. податків і зборів, що на 29,9 млн.грн. більше ніж у 2011 році. Основний бюджетоформуючий платіж до місцевого бюджету - податок на доходи фізичних осіб: надійшло більше 114 млн.грн., що більше минулорічних надходжень на 9,3 млн.грн.

Одним з першочергових завдань у новому році є підвищення ефективності системи протидії тіньовому сектору економіки Поточні завдання – розвиток сервісу для бізнесу, створення сприятливого бізнес-клімату, наповнення бюджету.

Нагадаємо, що Указом Президента України від №726/2012 від 24.12.2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Однак, процес утворення нового відомства не відобразитися на поточній діяльності податкової служби та не створить жодних труднощів для платників податків.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Ніжинської ОДПІ

За  матеріалами   www.nizhynrada.org

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)