Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Як тебе не любити, Ніжине мій…
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Як тебе не любити, Ніжине мій…

16 сiчня 2013

Саме під такою назвою Ніжинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів оголошений у кінці травня цього року міський фотоконкурс.

Організатори конкурсу, спеціалісти Центру, вбачають його завданням виховання у юного покоління ніжинців патріотичних почуттів, дбайливого ставлення до історичних, архітектурних пам’яток і зелених зон міста, пропаганду здорового способу життя в екологічно чистому середовищі, висвітлення спричинених людською діяльністю негараздів нашого довкілля та привернення до них уваги громадськості з метою якнайшвидшого їх усунення. А ще - популяризацію серед дітей та молоді захоплення художнім фото і підтримку творчо обдарованих особистостей. Адже, прогулюючись з фотоапаратом вулицями рідного міста, можна не тільки спостерігати й знаходити цікаві сюжети, а й призвичаїтись до постійних помірних фізичних навантажень на свіжому повітрі, яких так бракує нинішнім «комп’ютеризованим» підліткам.

Переможці конкурсу визначались у двох тематичних номінаціях – «Краса рідного міста» і «Проблеми нашого довкілля» та у двох вікових категоріях – до вісімнадцяти та від вісімнадцяти до до тридцяти п’яти років.

Конкурсне журі у складі начальника відділу соціальної роботи ЦСССДМ Леоніда Безпалого, спеціалістів відділу Любові Луговик, Олени Гребеннікової, директора Ніжинської міської централізованої бібліотечної системи Олени Єкименко та заступника директора телекомпанії «Фобос», члена національних спілок журналістів та фотохудожників України Ігоря Волосянкіна ретельно опрацювало вісімдесят сім робіт, поданих двадцять одним автором віком від трьох до двадцяти чотирьох років.

20 грудня у читальному залі Будинку книги відбулось відкриття виставки фоторобіт «Як тебе не любити, Ніжине мій…» та урочиста церемонія вручення їхнім авторам дипломів і призів від центру соціальних служб. Центр також вручив лист подяки працівникам міської центральної бібліотеки за допомогу в організації конкурсу та оформлення виставки.

За висловом члена журі Ігоря Волосянкіна, нагороди тут отримали всі: автори робіт - увагу й вдячність оглядачів виставки, а її відвідувачі – естетичну насолоду, можливість зробити певні висновки та спрямувати в потрібне русло свою діяльність і творчий потенціал.

Виставка триватиме до 20 січня 2013 року. Оглянути фотографії переможців та інших учасників конкурсу може кожен бажаючий ніжинець і гість міста.

А спеціалісти ЦСССДМ та працівники міської централізованої бібліотечної системи, що активно долучились до волонтерської діяльності, вже планують нові спільні цікаві заходи.

За матеріалами www.nizhynrada.org

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)