Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин : Чергова реорганізація структури влади
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин : Чергова реорганізація структури влади

4 сiчня 2013

Відповідно до постанови Кабінету міністрів усі головні управління обласної державної адміністрації ліквідовуються. Замість головних управлінь повинні бути утворені департаменти, чисельність працівників у яких не може бути меншою 22 осіб.

У цьому випадку до складу департаменту повинно входити не менше чотирьох відділів. Відділ у складі департаменту (управління) - структурний підрозділ, що утворюється для виконання завдань за одним напрямом (функцією) діяльності органу виконавчої влади, з чисельністю не менш як 5 працівників. Відділ очолює начальник, який може мати не більш як одного заступника (як самостійного, так і у складі управління чи департаменту). Така посада може вводитись у разі, коли чисельність працівників у відділі не менш як 7 одиниць.

У разі, коли чисельність працівників департаменту перевищує 40 штатних одиниць, до його складу можуть входити управління (не менше двох). Департамент очолює директор. Директор департаменту, чисельність працівників якого не перевищує 40 одиниць, може мати не більше двох заступників, у тому числі одного заступника, який не очолює відділ.

У разі коли чисельність працівників департаменту становить понад 40 одиниць, директор департаменту може мати не більше трьох заступників, у тому числі одного заступника, який не очолює відділ (управління). Сьогодні у Львівській облдержадміністрації існує щонайменше чотири головних управління начальники яких мають по чотири заступники, а у кількох "малих" головних управліннях є й по три заступники.

Відповідно до зміненої постанови КМУ до складу управління повинно входити не менш як два відділи. Самостійний відділ утворюється з чисельністю не менш як 6 працівників. Управління (самостійний відділ) очолює начальник.

Начальник управління, чисельність працівників якого не перевищує 16 одиниць, може мати одного заступника - начальника відділу. У разі коли чисельність працівників управління становить понад 16 одиниць, начальник управління може мати не більше двох заступників, у тому числі одного заступника, який не очолює відділ. Управління може бути самостійним або входити до складу департаменту.

структура Чернігівської обласної державної адміністрації буде складатися з:
1. Апарат облдержадміністрації
2. Структурні підрозділи облдержадміністрації
2.1 Департамент економічного розвитку
2.2 Департамент агропромислового розвитку
2.3 Департамент соціального захисту населення
2.4 Департамент житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури
2.5 Департамент культури і туризму, національностей та релігій
2.6 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
2.7 Управління містобудування та архітектури
2.8 Управління освіти і науки
2.9 Управління охорони здоров'я
2.10 Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
2.11 Управління у справах молоді та спорту
2.12 Сектор внутрішнього аудиту
2.13 Служба у справах дітей
2.14 Державний архів області
2.15 Департамент фінансів
2.16 Управління капітального будівництва

Гранична чисельність працівників апарату та структурних підрозділів обласної державної адміністрації згідно цього документа:
1. Апарат облдержадміністрації - 109
2. Структурні підрозділи облдержадміністрації
2.1 Департамент економічного розвитку - 81
2.2 Департамент агропромислового розвитку - 68
2.3 Департамент соціального захисту населення - 73
2.4 Департамент житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури - 36
2.5 Департамент культури і туризму, національностей та релігій - 31
2.6 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю - 30
2.7 Управління містобудування та архітектури - 19
2.8 Управління освіти і науки - 29
2.9 Управління охорони здоров'я - 25
2.10 Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи - 36,5
2.11 Управління у справах молоді та спорту - 22
2.12 Сектор внутрішнього аудиту - 3
2.13 Служба у справах дітей - 11
2.14 Державний архів області - 43
2.15 Департамент фінансів иизначається Мінфіном України
2.16 Управління капітального будівництва - 35

Будуть перейменуванні:
- Головне управління економіки Чернігівської обласної державної адміністрації в департамент економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації.
- Головне управління агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації в департамент агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації.
- Головне фінансове управління обласної державної адміністрації в департамент фінансів Чернігівської обласної державної адміністрації.
- Головне управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації в департамент житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури Чернігівської обласної державної адміністрації.
- Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації в департамент соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації.
- Головне управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Чернігівської обласної державної адміністрації в департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації.
- Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації в департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації.
- Управління у справах сім'ї та молоді Чернігівської обласної державної адміністрації в управління у справах молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації.

Іншим розпорядженням Володимира Хоменко (№ 509 від 27 грудня 2012 року) ліквідуються Управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації, Відділ з питань фізичної культури та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації та Відділ у справах релігій Чернігівської обласної державної адміністрації.

Ця зміна структури виконавчих органів влади в Україні стане чи не наймаштабнішою. Цілком можливо, що це буде першим етапом анонсованої колись реформи влади. В результаті цих змін може реально зменшитись кількість керівних посад, а самі структурні підрозділи будуть укрупнені.

Чернігівський монітор

За матеріалами siver.com.ua

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)