Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Підприємствам Чернігівщини відшкодовано майже 244 млн. грн. ПДВ
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Підприємствам Чернігівщини відшкодовано майже 244 млн. грн. ПДВ

23 листопада 2012

Про це повідомила начальник відділу контролю за правомірністю відшкодування ПДВ управління оподаткування юридичних осіб ДПС у Чернігівській області Ірина Соболева.

За її словами під процедуру автоматичного відшкодування ПДВ потрапило 7 підприємств області, які отримали 125,5 млн.грн. бюджетної компенсації. Це такі підприємства, як ПАТ “Слов’янські шпалери – КФТП”, ПАТ “Ніжинський жиркомбінат”, ПВТП “Джі-ен-ел”, ТОВ “Провіант”, ТОВ “Новофіл”, ПАТ “Чексіл” та ТОВ “СП Чексіл-Аріанда”.

До речі, минулого року під критерії автоматичного відшкодування підпало 4 підприємства, яким було відшкодовано 233,5 млн. грн..

У цілому на території Чернігівщини станом на 1 листопада 2012 року зареєстровано 3102 платники податку на додану вартість – юридичних осіб, з яких 107 заявили на відшкодування ПДВ на особисті рахунки.

Варто зазначити, що проведеними перевірками упереджено неправомірно задекларований до відшкодування ПДВ на загальну суму понад 13 млн.грн..


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області.

За матеріалами monitor.cn.ua

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)