Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: ТВі вимкнули в Ніжині та Прилуках
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

ТВі вимкнули в Ніжині та Прилуках

31 серпня 2012

Керівництво каналу пов’язує це з політичним тиском
Канал ТВі вимкнули з кабельних мереж у двох містах Чернігівської області - Ніжині та Прилуках. Про це пише чернігівське видання «Високий Вал».
 
За інформацією «Високого Валу», відключення каналу було здійснено під тиском представника Нацради Леоніда Мельника, який викликав власників кабельних мереж «на килим» з обіцянкою позбавити ліцензій у разі, якщо ті не вимкнуть ТВі.
 
Також цю інформацію у своєму блозі оприлюднив і генеральний директор ТВі Микола Княжицький: «От щойно зателефонував до мене Микола Томенко і сказав, що ТВі вимкнули у Малині, а зранку представники Нацради наказали вимкнути ТВі у Прилуках і Ніжині».
 
На телефонні дзвінки Леонід Мельник не відповідає.
 
«Власники прилуцьких і ніжинських кабельних мереж були не багатослівними і порадили звернутися в "Основу" - кабельну телемережу Чернігова, яка мовляв "потрапила в аналогічну ситуацію". Але директор "Основи" відключення ТВі у Чернігові не підтвердив», - пише «Високий Вал».
 
Дмитро Барнаш, директор і співвласник ТОВ «ТРК ТІМ», що надає послуги кабельного телебачення в Прилуках і Ніжині, коментуючи відключення, зазначив: «Нацрада прийняла розпорядження про універсальні програмні послуги. Все що транслюється з телевежі, транслюється і в кабелі . Тому каналу ТВі у Ніжині і Прилуках в аналогу немає, а в цифровому пакеті він залишився».
 
«Коли зверталися до call-центрів тих кабельних операторів, які нас відключили, скрізь є посилання на рішення Нацради №1033, - прокоментував ситуацію заступник генерального директора ТВі з розвитку Олександр Півнюк під час з'їзду представників індустрії платного ТБ України, - Рішення скасоване, але незалежно від того є це рішення, чи немає, ми розуміємо, що це зроблено під тиском. Володимир Манжосов в особистій бесіді зі мною сказав, що ніхто не дає в Національній раді таких команд. Тому я підвожу до того, що якщо представники на місцях підходять до вас і вимагають відключити телеканал ТВі, рахуйте їх злочинцями, аферистами, самозванцями, бо я не знаю, чиї замовлення вони виконують».
 
Нагадаємо, наприкінці липня канал ТВі несподівано зник у мережах групи компаній «Тріолан» в 11 містах 20 липня. Замість ТВі кабельники почали ретранслювати канал Національного банку БТБ («Банк-TV»). Неофіційно представники «Тріолану» пояснили такі зміни ремонтом обладнання.
 
Згодом «Тріолан» пояснив, що технічний збій і заміна ТВі на БТБ сталися під час виконання рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення про включення всіх цифрових телеканалів до універсальної програмної послуги.
 
Згодом ТВі почали відключати кабельні оператори в інших містах (станом на 23 серпня - 42 кабельні мережі).
 
Нагадаємо, що гендиректор ТВі Микола Княжицький балотується до Верховної Ради під номером 11 у списку об'єднаної опозиції.

 

http://www.telekritika.ua

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)