Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Після реконструкції відкрито два блоки Ніжинського пологового будинку
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Після реконструкції відкрито два блоки Ніжинського пологового будинку

18 квiтня 2012

12 квітня після реконструкції відбулося відкриття пологового та операційного блоків Ніжинського міського пологового будинку. На заході були присутні голова Ніжинської міської ради М.В. Приходько, заступники голови, депутати міської ради.

 

Після реконструкції пологового блоку створено 6 індивідуальних пологових залів, обладнаних для проведення партнерських пологів, акушерська операційна та палати дитячої реанімації, які оснащені сучасним медичним обладнанням. Введені в дію 2 операційні та стерилізаційна. Операційний блок дає можливість цілодобово проводити як акушерські, так і гінекологічні операції.

 

На реконструкцію закладу було витрачено майже 2,5 млн. грн., з яких кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток склали 2,3 млн. грн.
 
На сьогодні Ніжинський пологовий будинок надає акушерсько-гінекологічну допомогу жінкам міста Ніжина та Ніжинського району, а також жителькам Борзнянського, Бахмацького, Ічнянського та Носівського районів.

Щорічно в закладі відбувається понад 1110 пологів.
 
Велика увага приділяється впровадженню сучасних перинатальних технологій. Весь ліжковий фонд переведений на сумісне перебування матері та дитини, функціонують індивідуальні та сімейний пологові зали. В минулому році заклад сертифіковано на звання “Лікарня доброзичлива до дитини”.

Прес-служба управління охорони здоров’я облдержадміністрації
 

За матеріалами monitor.cn.ua

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)