Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Мер Ніжина М.Приходько не виконує вказівки Прем’єр Міністра України
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Мер Ніжина М.Приходько не виконує вказівки Прем’єр Міністра України

9 лютого 2012

В кінці 2011 року по регіонам України вникла тенденція із збільшенням тарифів на комунальні послуги для населення України. Відразу після Нового року голова уряду України Микола Азаров дав вказівку всім губернаторам областей, щоб вони уважніше розібралися з ціновою політикою та необґрунтованими завищеними тарифами в усіх регіонах на комунальні послуги для населення. Як вдалося помітити, більшість керівників областей дослухались до думки та вказівки керівника уряду України Миколи Азарова з скасуванням необґрунтованих та занадто завищених тарифів на комунальні послуги, але в цій ситуації є один виняток.

Після вказівки Миколи Азарова з тим, щоб в регіонах врегулювати тарифну ситуацію. Мер Ніжина М.Приходько після цієї вказівки навіть й пальцем не поворухнув, щоб виконати вимогу та вказівку прем’єр-міністра України. Нагадаємо, що у Ніжині в листопаді 2011 року були підняті тарифи на 25 % на холодне та гаряче водопостачання, у зв’язку з цим в місті склалася соціально-напружена ситуація, що призвела до великого незадоволення населення ціновою політикою мера Ніжина М.Приходька.

Отже, як ми бачимо, мер Ніжина М.Приходько повністю нівелює та зводить нанівець всі позитивні намагання уряду України в особі прем’єр-міністра України Миколи Азарова привести комунальні тарифи до рівня обґрунтованих та суттєво покращити життя народу України. Оце таке воно недолуге управління містом мера Ніжина М.Приходька, що призводить до соціальної напруги та соціальної нерівності в суспільстві.

 


За інформацією nezhin-info.ucoz.ua

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)