Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Оксані Кривець-Нестеренко з міста Ніжин на Євробаченні
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Оксані Кривець-Нестеренко з міста Ніжин на Євробаченні

9 лютого 2012

Славиться Ніжинщина своїми талантами. Скільки відомих співаків розїхалися звідси по усьому світу. Скільки з них прославляють свій рідний край. Ось і випала можливість Оксані Кривець-Нестеренко захищати честь усієї країни на одному з найбільших і найпопулярніших конкурсів у світі «Євробачення-2012». Щоправда, їй для цього залишилося подолати останню сходинку – перемогти у фіналі національного відбору представника на цей конкурс.

– Розкажіть, будь ласка, нашим читачам, що Вас пов’язує з Ніжином.

– Ніжин – це моя мала Батьківщина. Я у цьому місті народилася, я у ньому виросла. Мене це місто зробило тим, ким я є сьогодні: дорослою професійною співачкою. Я у цьому місті закінчила школу №2, навчалася в Училищі культури та на «музпед» факультеті ще в тодішньому Педагогічному інституті імені М. Гоголя. Тому для мене це величезний старт у моєму житті.

– Кожен, хто цікавиться національним відбором до «Євробачення-2012» у списку 20 фіналістів бачить ім’я Оксани Нестеренко. Звідки прийшла ця ідея взяти участь у конкурсі?

– Насправді ніколи не думала про цей конкурс. Це справа випадку. Знаєте, насправді казки бувають у житті. Я в цьому переконалася.
Усі ми артисти їздимо десь заробляти гроші. Одного разу мене мій друг запросив до Мюнхена на Октоберфест. Це що-річний фестиваль пива, що проходить у Мюнхені, на який з’їжджаються туристи з усього світу. Шикарний фестиваль, величезний. Мій друг давно живе у Німеччині. Він запросив мене попрацювати з ним у ресторані на Октоберфесті. Ми співали щовечора. У мене була своя програма. Я там блоками співала. І одного разу до мене підійшов чоловік, такий уже не молодий, і ламаною російською мовою (дуже важко було його зрозуміти) спитав, чи не хотіла би я поспівати пісні німецького композитора. Зрозуміло, що я сказала: звичайно, я би хотіла. Таких у житті випадків було багато, коли тобі хтось, випиваючи 50 грамів, починає пропонувати співпрацю, але потім це нічим не закінчується. Тому я, звичайно, погодилася. Відпрацювала і поїхала собі до Києва на роботу.
Дзвонить мені через деякий час мій друг Володимир із Німеччини і говорить: «Ти знаєш, що з тобою розмовляв тоді у ресторані Ральф Зігель?» Нічого мені це ім’я не сказало. І я подивилася в інтернеті. Виявляється, Ральф Зігель був продюсером відомої групи «Чінгісхан», він був автором усіх їхніх пісень. І він є батьком «Євробачення».
І Володимир говорить, що він абсолютно серйозно дзвонив і запропонував співпрацю. Ральф сказав, що хоче написати для мене пісню. Він познайомився з італійським поетом, який написав для мене текст. І вийшла пісня «Mondo Blu».
У нього це був творчий порив. Він сказав, що просто йому дуже сподобався мій тембр. А в нього дружина Крімхельд-Марія Зігель – академічна співачка, яка також співає поп-класику. І він сказав, що йому було дуже цікаво, тому що я зовсім відрізняюся від його дружини по тембру, по манері співу. Так і народилася пісня. Єдина умова композитора була: ця пісня повинна брати участь у «Євробаченні». Так от ми і беремо участь у цьому конкурсі.

– Розкажіть, про що ж ця пісня, адже вона виконується італійською, яку в Україні мало хто розуміє.

– Ця пісня на сьогоднішній день дуже актуальна, тому що у нашому світі зараз багато бруду. Весь час говорять, що у нас важкі часи. А я думаю, що насправді ми ці часи для себе створюємо самі. Коли ми говоримо про наших дітей, то вони бачать усе світле і позитивне. Вони бачать тільки кохання. Ця пісня про те, якщо ти будеш думати, що у тебе усе погано, нічого не виходить, то світ навколо тебе буде синім і жорстоким. Якщо ти будеш бачити кохання у кожній людині, то світ для тебе стане світлим, блакитним і позитивним. І якщо ти почнеш бачити світ очима дитини, то ти будеш жити добре і навколо тебе буде кохання, навколо тебе будуть люди, які тебе люблять, яких ти любиш, і буде усе добре (посміхається).

– Останнім часом «Євробачення» стало таким дуже заполітизованим і неоднозначним конкурсом. Багато виникає навколо нього полеміки, скандалів. Ви не боїтеся стати жертвою цієї політичної боротьби?

– Важко мені на це питання відповісти. Мабуть, скоріше боюся, ніж навпаки.
Я думала, що багато чого бачила, багато чого пройшла, і для мене, насправді, усе повинно би пройти легко. Але виявилося, коли я почала брати участь у конкурсі, що це досить важко морально, тому що співати не важко. Це я абсолютно спокійно вийшла й зробила. Я не хвилювалася. Важко переживати потім чекання, коли ти почуєш: пройшов ти чи не пройшов. І найважче потім дивитися рейтинги, читати відгуки. І я зрозуміла, що просто до цього треба ставитися інакше. На це не треба звертати увагу. Інакше просто витримати це не можливо, не реально.

– «Євробачення» – це конкурс не просто пісні. Це конкурс шоу. Чи є уже якась задумка, чи над цим не думали ще? А можливо, це таємниця? Що ви будете показувати у Європі? Бо у нацвідборі Ви просто презентуєте свою пісню. Чим будемо дивувати Європу?

– Поки що ми будемо починати дивувати з фіналу. А з приводу Європи, якщо ми переможемо, то будемо думати про це з Ральфом Зігелем, знову ж таки. Ми будемо перероблювати зовсім фонограму. Вона буде зіграна оркестром. І тоді уже ми будемо говорити про шоу.
Але я не зовсім з вами згодна, що це конкурс шоу. Давайте згадаємо пісню «Молитва» Марії Шерифович, яка колись перемогла. Там зовсім не було шоу. Це дуже непередбачуваний конкурс. І кожного року ми бачимо якісь зовсім несподівані речі. І та ж сама німкеня Лєна: у неї не було шоу. І так часто буває, що люди роблять ставку на шоу, у тенденція у світі зовсім інша, і хочеться зовсім іншого у цей час. Тому передбачити, що буде у цьому році, дуже важко. Не обов’язково, що переможе шоу. Може перемогти якраз пісня, може перемогти просто емоція. Будемо надіятися, що ми саме цим візьмемо.

– Особисто Вам для чого ця участь у конкурсі?

– Для початку, я хочу познайомити Україну знову з Ральфом Зігелем, бо ніхто не знає у нас, хто такий Ральф Зігель. Коли ти говориш: група «Чінгісхан», пісні «Москов», «Чінгісхан», люди старшого покоління кажуть: то це супер, це звичайно усі знають. А ніхто не знає, що це усе Ральф Зігель. І творчість його настільки широка, і він настільки відомий у Європі, наскільки він невідомий у нас. І мені би дуже хотіло¬ся, щоб його знали у нас в Україні більше. І звичайно, мені би хотілося, щоб просто оця позитивна світла по енергетиці пісня була почута і стала людям цікавою і відомою.

– Що б Ви хотіли сказати своїм землякам-ніжинцям? Можливо, Ви хочете закликати голосувати за Вас?


– Ну звичайно, я би хотіла закликати голосувати за мене (сміється). А якщо серйозно, я хотіла би сказати, що рідна земля, люди, які живуть на цій землі – це та енергетика, яка завжди підтримує, яка наповнює тебе, дає тобі сили. Я уже за декілька днів зрозуміла, що є люди, а ти навіть і не сподіваєшся, що ці люди можуть за тебе переживати, вболівати, тому що пройшло багато років. Я от зустрілася днями з людьми, яких я бачила 20 років тому, і ці люди, дізнавшись, що я беру участь у такому конкурсі, настільки хочуть допомогти, підтримати, зробити усе можливе. І настільки це приємно. І ти маєш гордість за те, що твої земляки, твої друзі дитинства піднялися і допомагають. І оце та сила, яка допоможе, я маю надію, перемогти.

І тому, звичайно, я хочу попросити усіх ніжинців, щоб вони мене просто підтримали, якщо не смс-ками (хоча для мене це дуже важливо), то просто енергетично, морально, бо я – ніжинка.
Ми, у свою чергу, щиро бажаємо Оксані Нестеренко перемогти у цьому конкурсі. А вас, любі читачі, закликаємо підтримати землячку.

 

 

За інформацією nezhin-info.ucoz.ua

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)