Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: «Підприємство року 2010» знаходиться у Ніжині
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

«Підприємство року 2010» знаходиться у Ніжині

6 лютого 2012
А чи знаєте ви, що одне з найкращих комунальних підприємст в Україні за підсумками 2010 року знаходиться у непримітному будинку одразу ж за зупинкою «Космонавти» у нашому місті? Про минулі досягнення та про плани на майбутнє ми спілкувалися з його керівником Анатолієм Михайловичем Пушкіним.
  
– Перше, що цікавить наших читачів: КП ЖЕК «Північна» – це?
 
– Це комунальне підприємство, яке створене у жовтні 2006 року, створене з метою надання населенню послуг з обслуговування будинків, споруд та прибудинкових територій. Це колишній військовий мікрорайон. Згідно постанови Кабінету Міністрів у 2006 році даний житловий фонд Міністерства оборони був переданий на баланс місцевих органів самоврядування. Тому і було створене наше підприємство.
 
– За час існування Вашої контори які є позитивні моменти?
 
– Я особисто працюю у даній сфері з 1995 року. І позитив, у тому, що наш житловий фонд компактний, знаходиться в одному місці й не розкиданий по всьому місту. Хоча в нас є ще два окремих мікрорайони: це Богуна-Овдіївська, де ми обслуговуємо 9 житлових будинків, та 3-й мікрорайон-Шевченка, там наших 4 житлових будинки. Але основний наш житловий фонд – це Космонавтів. Я можу з упевненістю сказати, що наші мешканці отримують послуги значно більшої якості, ніж у місті. Це пов’язано з тим, що усі наші працівники:столяри, електрики, покрівельники – знаходяться поруч з тими будинками, де виникають проблемні питання. Ми працюємо таким чином, що люди не тільки реагують на офіційні письмові звернення, а й у телефонному режимі. Усі наші мешканці знають наші телефони. І не встигає людина подзвонити, а вже зразу йде реакція на заявку, перевіряється і усувається несправність дуже швидко і якісно. Якщо, звичайно, у цей час не йдуть якісь аварійні роботи.
 
Ми дуже уважно ставимося до побажань наших мешканців і стараємося робити усе для того, щоб їх проживання було комфортним, зручим і не обтяжувало їх проблемами побутового характеру, як внутрішньобудинкової мережі, стиків і покрівлі.
 
– Розкажіть, будь ласка, про конкурс, у якому брало участь Ваше підприємство.
 
 – Ми взагалі ні в яких конкурсах участі не брали. Це за результатами статистичних даних. Проводився рейтинг «Ліга кращих: міжнародний економічний рейтинг». Ми навіть не знали, якщо чесно, що беремо участь у чомусь подібному. Протягом чотирьох років з 2006 по 2010 якраз і проходила ця перевірка усіх комунальних підприємств. Вибиралися організації, які займалися різними послугами, аналізувалися, складався рейтинг. Було опрацьовано біля 300 тисяч аналогічних підприємств, які займаються такими послугами. У результаті їх опрацювання наше підприємство зайняло 2-ге місце і було нагороджене сертифікатом «Підприємство року 2010» із наданням першочергової можливості перемоги у тендері. І мене особисто як керівника було нагороджено орденом «Зірка економіки України» з врученням персонального сертифікату «Керівник року України 2010».
 
– Які плани на майбутнє?
 
– У цьому році ми розробили програму «Впровадження енергозберігаючих технологій», а саме переведення освітлення місць загального користування внутрішньобудинкових та прибудинкових територій на новітні енергозберігаючі технології, що дасть економію електроенергії, плюс це дасть можливість освітлення нашого мікрорайону протягом усієї ночі, а не тільки у той час, який встановлений по місту графіком.Нашому підприємсту на впровадження даної програми виділено поки що половина 75 тисяч із необхідних 150, але я вважаю і сподіваюся на порозуміння наших депутатів. Решта даної суми нам буде виділена, коли ми побачимо результати освоєння уже виділених грошей.

Крім цього, у нас уже закінчується розробка програми «Шатровий дах». Це пов’язано з тим, що кожного року на ремонт м’яких покрівель ми витрачаємо певні суми коштів, які не дають потрібного ефекту, у зв’язку з тим, що, по-перше, не дотримуються технологій виконання ремонтних робіт, по-друге, ми розуміємо, що коли коштів недостатньо, значить усі хочемо зекономити, тому якість дає результат. І ми кожного року викидаємо кошти, які майже не дають ефекту. Тому ми і завершуємо уже розробку програми «Шатровий дах». На будинках, які покриті м’якими рубероїдними покрівлями, хочемо змонтувати шатрові дахи, покрити їх шиферними азбестоцементними листами. Як мінімум на 50 років ми забуваємо про ці дахи. Це нам дає можливість і утеплення додатково верхніх поверхів, і можливість мешканцям спокійно жити.
   
Хочемо піти далі по програмі енергоефективності, енергозбереження. На сьогоднішній день працюємо над розробкою програми утеплення і заміни сходових маршів віконних переплетів, дверей на встановлення металопластикових вікон, що дасть також економію енергоносіїв, які у нас йдуть через двері та незачинені фрамуги, рами, щилини у них. Вони уже експлуатуються більше, ніж 30 років. А перехід на більш сучасні технології дасть покращення житлових умов мешканців і можливість менше сплачувати за опалення.
 
Працюємо ще із залучення інвесторів. Ще наприкінці 2008 року депутатами Ніжинської міської ради було прийняте рішення про виділення у нас в мікрорайоні Космонавтів земельної ділянки для будівництва багатоповерхового будинку. Ось уже протягом чотирьох років ми працюємо у цьому напрямку. На жаль, на завершальній стадії з’явилася певна група людей, яка виступила з ініціативою заборонити будівництво цього багатоповерхового будинку. Наші люди використовуються в черговий раз. Та інформація, яка їм доведена, абсолютно не відповідає дійсності. Будівництво даного будинку принесе тільки позитив мешканцям нашого мікрорайону. По-перше, інвестор, який будуватиме цей будинок, на покращення умов проживання наших мешканців виділяє певні суми коштів для ремонтних робіт якраз на програму «Шатрові дахи». Ми плануємо за рахунок коштів інвестора розпочати це на найбільш проблемному будинку за адресою Космонавтів, 53. Ми хочемо там зробити шатровий дах. Крім цього, є проблеми по міжпанельним стикам, які ми хочемо усунути також за рахунок цих коштів. Це будинки за адресою Космонавтів, 42, 44, 46 і 52. Плануємо також за рахунок інвестора провести ямковий ремонт асфальтобетонного покриття, бо на сьогоднішній день воно знаходиться у дуже незадовільному стані, особливо у межах будинків 42, 44 і 46. Крім цього, інвестор бере на себе зобов’язання облаштувати два сучасні дитячі майданчики. Під час будівництва за нашою вимогою за проектом буде передбачено у напівпідвальному приміщенні облаштування спортивного комплексу, де буде можливість дітям і дорослим займатися спортом, фітнесом.
  За будинками 52, 54 був занедбаний сад, який використовувався у літній час для притулку наркоманів, пияк, а протягом усього року не зовсім порядні люди викидали туди сміття. За підтримки влади міста на тому місці розпочато роботу з ліквідації цього смітника, а у планах весною закласти там парк відпочинку зі справжнім насадженням красивих алей дерев, з облаштуванням сучасних клумб, доріжок. Там же спорудимо дитячий майданчик. Зробимо усе, щоб наші люди могли, добре попрацювавши, гарно відпочити.
   
Уже у нас увійшло в традицію кожного року у районі заливати льодову ковзанку. Минулого року у нас функціонував такий майданчик. Було дуже багато мешканців не тільки нашого мікрорайону, а й з усього міста до нас приїздили і були дуже вдячні. У нас є приблизно 25 пар ковзанів, які ми давали користуватися абсолютно безкоштовно. Якщо у когось є непотрібні старі ковзани на горищі чи в гаражі, то ми не будемо заперечувати, якщо їх принесуть до нас. Ми повернемо їх до життя і будемо давати їх людям.
  
Поки ми спілкувалися з Анатолієм Михайловичем, до нього зайшли гості: Володимир Васильович Жадан та Валерій Іванович Троценко, керівники фірм, які допомагають йому з реалізацією програми «Впровадження енергозбарігаючих технологій». Ми попросили іх прокоментувати цю програму.
 
 В.В. Жадан: Я займаюся введенням енегрозберігаючих технологій більше 10 років. Я щойно обійшов групу будинків, і мені було дуже приємно, що у них проводка майже в ідеальному стані. Ми з Анатолієм Михайловичем починаємо встановлювати ці антивандальні світильники, які економлять електроенергію до 600%. Ресурс цих ламп набагато вищий, ніж у звичайних.
 
Це наша перша робота в Ніжині, але ми сподіваємося, що й решта організацій зацікавиться такими технологіями.За інформацією nezhin-info.ucoz.ua

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)