Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Бунтують підприємці міста Ніжина
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Бунтують підприємці міста Ніжина

25 сiчня 2012

16 січня 2012 року зранку саме тоді, коли мер Ніжина проводив нараду з комунальними підприємствами на нараду прийшли дуже обурені підприємці Ніжина з конкретною вимогою до міського голови М.Приходька. Підприємці центрального ринку міста Ніжина зачитали звернення й віддали його міському голові.

Суть звернення зводилась до того, що підприємці, які здійснюють торгівельну діяльність на центральному ринку міста почали скаржитися на те, що ніжинська влада яку уособлює мер міста Приходько встановила їм розмір для сплати єдиного податку 12 %. Нагадаємо, що після набуття чинності з 1 січня 2012 положення про єдиний податок Податкового кодексу України розмір єдиного податку встановлюють органи місцевого самоврядування.

Підприємці мотивували свою позицію тим, що їм не вигідно платити високий розмір єдиного податку через те, що їх прибутку замалі. Після підвищення розміру єдиного податку їм потрібно буде піднімати ціни на товари, які вони реалізовують. Це у свою чергу потягне незадоволеність мешканців Ніжина, які не в змозі будуть купувати товари за високими цінами, а також підприємці висловилися з приводу того, що у Чернігові, влада розмір цього податку для підприємців встановила на рівні 5%. Підприємців не влаштовує платити зависокі податки.

Мер Ніжина навіть не захотів вислухати мешканців, тобто підприємців. Як ми знаємо народ є владою, а мер Ніжина є слугою народу, оце так Ніжинська влада знущається над підприємцями. На нараді був присутній і я депутат міської ради Максим Багрінцев уважно вислухавши підприємців запевнив їх, що на найближчій сесії депутати скасують зависокий розмір єдиного податку і встановлять той розмір який буде влаштовувати підприємців міста, оскільки саме вони є основними наповнювачами міського бюджету.

 

Депутат міської ради Максим Багрінцев


За інформацією nezhin-info.ucoz.ua

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)