Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Обласна дегустаційна комісія провела виїзне засідання у Ніжині
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Обласна дегустаційна комісія провела виїзне засідання у Ніжині

18 травня 2011

Котлета у тісті від приватного підприємця-виробника ФОП Отвіновська з Ніжина не відповідала вимогам нормативних документів – мала на розрізі багато включень батону. Це виявила перевірка обласної дегустаційної комісії при державному підприємстві "Чернігівстандартметрологія". Про результати роботи комісії розповіла її секретар Оксана Козинець. 

"Обласна дегустаційна комісія провела виїзне засідання у Ніжині та перевірила продукцію місцевих виробників", - сказала вона.
Так, фахівці оцінили продукцію ФОП Отвіновська. Два із перевірених видів – трубочка листова з білковим кремом та булочка листкова – одержали "двійки" за п’ятибальною системою. Булочка листкова мала включення сирого тіста. У кекс "Столичний" виробники додавали маргарин замість масла, а котлета в тісті складалася більше з батона, ніж з м’ясного фаршу. 

Дві негативні оцінки - і у продукції підприємця-виробника ФОП Бутко. Виготовляючи булочки з сиром та ромові баби, кондитери порушували закладку сировини відповідно до рецептури.
Невідповідність продукції рецептурі виявили дегустатори і у підприємця-виробника Школьнікова. У результаті його рулет бісквітно-кремовий та тістечка одержали лише посередні оцінки ("трійки" за п’ятибальною системою).
Натомість кондитерські і хлібобулочні вироби кухарів їдальні Ніжинського державного університету та ТОВ "Ніжинський хлібобулочний комбінат" отримали від 4 до 5 балів. 


Прес-служба ДП "Чернігівстандартметрологія"

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)