Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Місто Ніжин готове до реформування медичної галузі і може стати центром госпітального округу
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Місто Ніжин готове до реформування медичної галузі і може стати центром госпітального округу

14 квiтня 2011

Ветерани Великої Вітчизняної війни, які живуть у Ніжинському районі лікуватимуться у власному стаціонарі, де на базі центральної міської лікарні днями відкрито спеціалізоване відділення для ветеранів та інвалідів.

У Ніжині проживає понад 3600 ветеранів Великої Вітчизняної війни, вони періодично лікуються в Центральній міській лікарні, на що витрачається майже 17 тисяч грн. щорічно. Лише протягом 2010-го року 28 відсотків із них пройшли диспансеризацію, 95 відсотків було охоплено амбулаторним лікуванням.

Нове стаціонарне відділення стало до ладу дуже швидко, для цього частину терапевтичного корпусу лікарні було реконструйовано протягом лютого-березня поточного року. У палатах та інших приміщеннях зроблений ремонт, закуплений інвентар, сучасні ергономічні меблі, дзеркала, бра, тумбочки, всім необхідним обладнані маніпуляційні. У відділенні створені всі умови для надання кваліфікованої допомоги громадянам похилого віку. Всього на реконструкцію відділення використано понад 240 тисяч гривень з обласного та міського бюджетів.

З вітаннями та подарунками до ніжинців приїхали перший заступник голови Чернігівської обласної ради Іван Коробка, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Галина Василькова. Гості подарували відділенню нові телевізори та холодильники.

Як зазначив головний лікар ЦМЛ Володимир Левковський, Ніжин практично готовий до реформування медичної галузі і може стати центром госпітального округу, адже незабаром у закладі буде облаштовано ще й відділення гемодіалізу.


Урядовий портал

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)