Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин: Історія створення податкової служби
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин: Історія створення податкової служби

25 червня 2010

Небагато українських міст можуть похвалитися більш ніж тисячолітньою історією Ніжин - одне із найстаріших міст України з багатою історичною спадщиною. Ніжин відомий як один із центрів культури, освіти, духовності.- Ніжин нерідко опинявся в епіцентрі подій, які накладали відбиток на долю всієї України , давали уроки майбутнім поколінням Наприкінці ХІІІ стріччя Ніжин мав такий ярмарковий товарооборот, що міг сперечатися із великими містами.

Слава торгового міста повертається і зараз у період ринкових перетворень. Становлення бізнесу у Ніжині це не щось нове і невідоме, це історична спадщина, традиції, започатковані нашими предками.

Розумом і руками ніжинців створено промисловий, освітній і культурний потенціал, сформовані трудові традиції, які допоможуть вивести місто і район на шлях динамічного зростання, перетворити на один із найрозвинутіших регіонів Чернігівщини.

Важливу роль в економічному розвитку регіону та наповненні бюджету відіграє робота працівників податкової служби Ніжинщини.

Свою роботу ніжинські податківці почали 20 років тому, коли на базі підрозділів державних прибутків у фінансових органах по всій Україні створювалися районні податкові інспекції, а з 1996 року податкова служба стала самостійною структурою в системі державних органів виконавчої влади. В тому ж році шляхом об’єднання державної податкової інспекції по місту Ніжину та державної податкової інспекції по Ніжинському району створено Ніжинську об’єднану державну податкову інспекцію. Крім того, до складу податкової служби із Міністерства внутрішніх справ були передані силові підрозділи - податкова міліція.

На обліку в Ніжинській об’єднаній державній податковій інспекції знаходяться 1215 юридичних осіб та 6243 фізичних осіб платників податків.

На даний час податкова інспекція обслуговує платників м. Ніжина та Ніжинського району.

Територія м. Ніжина 43 кв.км.

Територія Ніжинського району 1514 кв.км, кількість населених пунктів -73

Населення м. Ніжина 74,2 тис.осіб, Ніжинського району - 30,5 тис.грн.

А в зоні обслуговування підрозділів податкової міліції входять м. Ніжин, Ніжинський район, а також Козелецький, Бобровицький, Носівський, Бахмацький, Борзнянський та Коропський райони.

Очолює Ніжинську ОДПІ -Осадчий Сергій Олександрович.

ОДПІ забезпечує надходження до бюджетів усіх рівнів близько 92,5 млн. грн. на рік. Про ефективність роботи податківців також свідчать надходження до місцевого бюджету за рік - 75,9 тис.грн.

Показники роботи Ніжинської ОДПІ – це не просто статистика. Завдяки надходженням до бюджету забезпечується добробут пенсіонерів та інвалідів, учителів та лікарів, вчених та військових – всіх, перед ким держава має зобов’язання.

Основним напрямком роботи податкової служби є створення умов для добровільної сплати податків. Так, в 2009 році платники податків м. Ніжина та Ніжинського району добровільно сплатили 92,5% платників, 7,5% надійшло внаслідок фіскальних заходів податкової служби

Ми вдячні добросовісним платникам податків, які забезпечують наповнення бюджетів всіх рівнів і своїм умінням організувати справу, поєднаним з соціальною відповідальністю, визначають економічне зростання в Україні, стабільність функціонування бюджетної сфери держави.
Розуміння важливості сплати податків всіма платниками приведе до свідомого і добровільного наповнення бюджету. Тому , роль податкової служби в таких умовах-це роль партнера, який допоможе це зробити правильно і вчасно. А до таких платників, що не бажають зробити це добровільно будуть застосовані всі заходи в рамках дотримання податкового законодавства.


Siver Info

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)