Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: ОСББ: За досвідом – до Ніжина
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

ОСББ: За досвідом – до Ніжина

7 травня 2010

У ніжинському виконкомі зустрілися голови правлінь та представників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) міст Києва, Миргорода, Івано-Франківська.

Вони прибули до райцентру на Чернігівщині для вивчення досвіду м. Ніжина з питання реновації багатоквартирних будинків.

Відкриваючи засідання, секретар міської ради Олег Баранков привітав учасників та зазначив, що «головним досягненням співпраці є те, що відбулося суттєве зрушення у свідомості людей та виникнення довіри до державних програм реформування житлово-комунального господарства, люди нарешті повірили у можливість енергозберігаючих технологій на власних будинках і погодилися впроваджувати енергозберігаючі програми на засадах спів фінансування».

У ході семінару виступили:

Сергій Свистюк – представник ТОВ «ЕСКО-ЦЕНТР» (м.Київ). Про перший приклад в Україні реновації житлових будинків за рахунок кредитних ресурсів у м. Ніжині Чернігівської області.
Андрій Барулін – представник КП «Комунальна енергосервісна компанія м. Херсон ». Про розробку проекту «Енергоаудит житлового будинку (ОСББ «Хорол», м. Миргород)».
Голова правління ОСББ «Зоря» Василь Самусь (м. Ніжин) поділився власним досвідом реалізації Проекту «Стале самоуправління багатоквартирних будинків» та отриманим результатом.

Для того, щоб учасники семінару на власні очі змогли побачити результати реновації будинку ОСББ «Зоря», було запропоновано виїхати до об’єкту по вул. Незалежності, 23. Під час огляду будинку гості мали можливість поспілкуватися з мешканцями та побачити нові технології енергозбереження будинку (теплові пункти, зовнішнє утеплення стін).

Після проведеної дискусії учасники семінару зробили висновки, що проект дійсно працює і є єдиним в Україні прикладом залучення іноземних інвестицій на засадах приватно-публічного партнерства для комплексної термомодернізації житлових будинків.

Довідка

При управлінні житлово-комунального господарства та будівництва у 2008 року створений відділ по реформуванню житлово-комунального господарства, який займається розробкою нової моделі утримання житлового фонду та сприяє створенню нових ОСББ.

Цей відділ надає юридичні консультації та відповіді на проблемні питання, допомагає в реєстрації та створенні статуту ОСББ, надає інші допомоги. Також розробляє та втілює в життя енергоефективні проекти по всім житловим будинкам.

Діє реалізація голландського Проекту „Стале самоуправління багатоквартирних будинків”.Проект підтриманий міжнародною громадською організацією «Центр сприяння житловим та муніципальним реформам» у співпраці з Нідерландською фундацією «Agora Europa» та підписаний на державному рівні між українсько - голландськими сторонами.

Після проведеної роботи координатором Проекту в Ніжині мешканці будинків по вул. Незалежності, 23 ОСББ «Зоря» та вул. 3-й Мікрорайон, 9, корп.1 підписали угоду про співпрацю с «Еско-Центром» та повністю готові до реалізації даного Проекту.

Завершені роботи з реновації всього будинку по вул. Незалежності, 23, ОСББ «Зоря» - зовнішнє утеплення стін, заміна вікон та дверей, встановлення теплових пунктів. Сума вкладених кредитних коштів складає 2500 тис. грн.

На даний час ведеться оформлення всіх необхідних документів для робот по впровадження енергозберігаючих ресурсів на будинку ОСББ „Будівельник” по вул. 3-й Мікрорайон,9, кор.1 – зовнішнє утеплення стін , заміна вікон та дверей, встановлення дахової котельні. Роботи по ремонту даху вже завершені.

Станом на 01.04.10 р. створено 41 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.


Джерело : Високий Вал

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)