Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжинка мало не стала жертвою шахраїв
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжинка мало не стала жертвою шахраїв

16 серпня 2016

 Як стало відомо редакції mynizhyn.com, мешканка міста мало не потрапила на гачок до шахраїв. Як повідомила жінка, вона розмістила оголошення в газеті "Ніжинський ринок", щоб здати квартиру для студентів. Відразу ж після публікації оголошення, на наступний день, раптово задзвонив телефон.

При телефонній розмові, жінка дізналася, що її оголошенням зацікавилась одна особа, яка активно почала розпитувати про деталі пропозиції.

Дізнавшись, що в даній квартирі вже мешкали 2 студентки та залишили свої речі, так як мали ще повернутись, що квартира є зручною, із усіма необхідними умовами, особа повідомила, що їй 22 роки та хоче заселитися цього ж дня, оскільки, за її словами, має проблеми з помешканням.

Власниця квартири відразу ж виявила бажання побачити її особисто. Але на її подив особа неохоче прийняла пропозицію, наголосивши, що вона приїде пізно, і це займе багато часу. 

Усе ж таки, зустрівшись із “наймачем”, жінка побачила, що дівчина виглядає старшою, далеко не 22-річною. Вона почала вимагати ксерокопію паспорта, але на це отримала відповідь, що вже досить пізно, і ксерокопію зробити вона не може. 

Не розгубившись, пам'ятаючи про елементарні правила обережності, жінка повідомила, що заселить її, як тільки отримає ксерокопію паспорту.

Наступного дня, не дочекавшись дзвінка, жінка почала дзвонити підозрілій особі по телефону. Дзвонила не раз. Як виявилось, “наймач” була поза зоною досяжності, на зв'язок після цього не виходила.

Тож, за будь-яких умов, враховуючи все вище сказане, ніжинцям потрібно бути надзвичайно обережними, звертати увагу на дані клієнтів та перевіряти їх, адже будь-яка помилка та похибка може призвести до кражі вашого майна та фінансових махінацій. 
Головний портал Ніжина

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)