Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин:З'явилася петиція з вимогою провеcти перевірку ДКП "Комунальний ринок" і ДП "Критий ринок "Прогрес"
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин:З'явилася петиція з вимогою провеcти перевірку ДКП "Комунальний ринок" і ДП "Критий ринок "Прогрес"

15 березня 2016

Вчора, 14 березня, зявилася петиція про з вимогою проведення аудиторських перевірок ДКП "Комунальний ринок" і ДП "Критий ринок "Прогрес" та про оприлюднення інформації про використання цими підприємствами публічних коштів. Автором петиції є Середа Дмитро Анатолійович.  На 9:00 15 березня петицію підтримали 16 осіб із необхідних 72. 

У тексті петиції зазначається, що підставою для даної петиції являється відмова керівництва ДКП «Комунальний ринок» і ДП «Критий ринок «Прогрес» у наданні повної інформації та документів про фінансову діяльність цих двох підприємств з посиланням на «конфіденційність» і «комерційну таємницю» запитуваної інформації. 

З повним текстом петиції можна ознайомитися на сайті Єдиної системи місцевих петицій

Варто додати, нещодавно керівництво ДКП "Комунальний ринок" і ДП "Критий ринок "Прогрес" відмовили депутату міської ради Костянтину Смалію у отриманні інформації, про фінансову діяльність цих комунальних підприємств. 
 

 

Головний портал Ніжина

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)