Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин зустрів гостей з Польщі
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин зустрів гостей з Польщі

18 лютого 2016

 12 - 15 лютого Ніжинське училище культури і мистецтв мало честь зустрічати в своїх стінах почесного гостя з Польщі - депутата органу місцевого самоврядування м. Бочкі пана Марека Скоморовскі, повідомляється на інтернет-сайті училища культури і мистецтв.

Ця міжнародна дружба зародилася 11 років тому, в 2005 році в Білорусії, в місті Октябрському на міжнародному фестивалі, між колективами "Клекочакі", де пан Марек був керівником, та фольклорно-сценічним гуртом "Народна криниця" (кер. О. Синиця та І. Синиця). Пану Мареку настільки сподобався виступ молодіжного хору училища, що відразу після повернення в Польщу почав організовувати запрошення та прийом для колективу. Таким чином, у 2006 році пісні "Народної криниці" зазвучали над Бугом на міжнародному фестивалі "Подляскі споткання".

Пройшло десятиліття, але дружба стала міцнішою. Зі слів гостя, найкращим подарунком для нього став довгоочікуваний концерт "Народної криниці" в актовій залі училища, після якого пан Марек виступив зі словами вдячності та урочисто вручив запрошення для молодіжного колективу на міжнародний фольклорний фестиваль, присвячений святу Івана Купала на червень 2016 р. в Польщі.


Також була проведена екскурсія Ніжином. Пан Марек постійно висловлював захват кількостю та різноманіттям архітектури церков у місті та з молитвою на вустах і сльозами на очах вшанував пам'ять героїв Небесної Сотні. 
Голвний Портал Ніжина 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)