Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Ніжин:Чернігівщині загрожує спалах дифтерії, кашлюку та правця
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Ніжин:Чернігівщині загрожує спалах дифтерії, кашлюку та правця

12 лютого 2016

 Якщо ситуація з державним фінансуванням імунобіологічних препаратів не зміниться, то в найближчі роки Чернігівщині може загрожувати спалах дифтерії, кашлюку та правця.

За словами головного позаштатного спеціаліста з педіатрії управління охорони здоров’я ОДА Люмили Кривець, в 2015 році наша область отримала вакцини Пентаксим ( щеплення для профілактики дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та інвазивних інфекцій) лише 34,9% від потреби, вакцини від туберкульозу - 3,9 % від необхідного і комбінованої вакцини Інфанрикс для профілактики дифтерії, правця, кашлюку – 20,5% від потреби Чернігівщини.


У 2016 році з державного бюджету на закупівлю необхідної комбінованої протиінфекційної вакцини поки що не виділено жодних коштів.


Людмила Кривець зазначила, що всім інфекційним хворобам характерна циклічність спалахів, тому не можна виключити, що через деякий час в області може статися спалах дифтерії, правця та кашлюку.


Крім того, у 2014 і 2015 роках область отримала недостатнью кількість вакцин і колективний імунітет населення недостатній.


За словами Кривець, наразі Чернігівська ОДА вже звернулася до прем’єр -міністра України, а депутати обласної ради направили звернення до Президента і Верховної Ради з цього питання, проте відповіді ще немає.

 

 

Головний портал Ніжина
 

 

 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)