Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: "Півобідня" електричка з Ніжина до Чернігова
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

"Півобідня" електричка з Ніжина до Чернігова

25 сiчня 2016

 Не перестаєш дивуватися винахідливості Укрзалізниці у втіленні нею гасла «Все - для людей», тобто для себе.

Чернігів і Ніжин - два найбільших міста області. Залізниця, що з’єднує їх, проходить через три райони - Ніжинський, Куликівський, Чернігівський. Кількість приміських поїздів, найпопулярнішого у простого люду транспорту, постійно скорочується: залізничники бідкаються, що невигідно.

Хоча цю «невигідність» цілком компенсують вантажними перевезеннями і постійно з прибутком. І могли б брати з олігархів за перевезення їхніх вантажів ще більше. Але зараз навіть не про кількість поїздів, а про графік руху тих, що є.

У першій половині дня з Ніжина на Чернігів йдуть три електрички. Досі відправлялися о 5:33, о 9:09 та об 11:37. Свого часу між першою і другою електричками ходила ще одна, потім її анулювали - «невигідно». Отож, між першою і другою електричками утворився мало не 4-годинний розрив.


Але ось залізниця втяла й не таке. Змінили графік руху і на другу з цих електричок з Ніжина, тепер вона ходить ще майже на годину пізніше. В результаті чого між першими двома поїздами мало не 5-годинний розрив.


Що це все означає? Друга електричка до цього приходила в Чернігів близько 11-ї години, навіть трохи раніше. У людей, які приїхали в обласний центр, було дві з половиною години, щоб встигнути на зворотній поїзд, який відійде з Чернігова о 13:23. За цей час цілком можна було побути на ринку, і не лише на Привокзальному, а й на Центральному, владнати якісь справи. Тепер же, коли друга електричка приходить у місто майже о 12-й, цей час різко скоротився. І за півтори години багато не встигнеш. Що тоді робити — зоставатися до вечірньої електрички, що йде в 17:30? Чи добиратися в бік Ніжина чимось іншим?І як тепер назвеш цю другу електричку? Вранішньою? Але у побуті 11-у годину ще прийнято називати «11 ранку». Однак, 12-та — це вже «12 дня». Не ранок, не обід, якась «півобідня» електричка. «Все — для людей».

 

 


Головний портал Ніжина 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)