Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: У "НіжинТеплоМережі" назріває страйк
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

У "НіжинТеплоМережі" назріває страйк

24 листопада 2015

 У ТОВ "НіжинТеплоМережі" назріває страйк працівників, через невиплату адміністрацією заробітної плати. Про це Mynizhyn.com повідомив один із працівників підприємства. 

"Вже четвертий місяць працівники не отримують заробітну плату, а на даному підприємстві багато хто працює сім'ями і як їм жити якщо немає грошей? Члени незалежної профспілки "Трудова  солідарність" прийняли рішення про створення на підприємстві страйкового комітету, який згідно до законодавства України починає підготовку до страйку.


Але адміністрації не подобаються дії незалежної профспілки "Трудова солідарність", починається тиск на активістів та на всіх членів профспілки, а їх на підприємстві 34. Можливо було б і більше але працівники бояться тису. Адміністрація каже у відкриту, якщо не не подобається працювати - звільняйтесь,  ми нікого не тримаємо. Але на підприємстві працюють фахівці з великим досвідом роботи, які можна сказати вклали душу свою в підприємство і просто так його залишати не хочуть. Ми будемо звертатися до преси, телебачення, адміністрації міста та області. Ніхто нас не зупинять ніякі погрози, ми доб'ємося справедливості." - запевнив працівник ТОВ "НіжинТеплоМережі".Нагадаємо, ТОВ "НіжинТеплоМережі" мало борг перед ПАТ НАК «Нафтогаз України» у сумі майже 2  грн, який мало виплатити за рішенням суду.  Для покращення фінансової ситуації на підприємстві Ніжинською міською радою було прийнято рішення про зменшення розміру орендної плати ТОВ "НіжинТеплоМережі".

 

 

 

Головний  портал Ніжина 

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)