Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/nizhyn/public_html/kernel/cfg.php:2) in /home/nizhyn/public_html/site/logic.php on line 2
- сайт міста: Нардеп пропонує Ніжину та Валці стати містами-побратимами
 

Фотогалерея

Візитівка міста

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Нардеп пропонує Ніжину та Валці стати містами-побратимами

18 листопада 2015

 Голова депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Латвійською Республікою Олександр Кодола та Почесний консул Латвійської Республіки в Чернігівській області Олена Вишнякова виступили з ініціативою про налагодження побратимських стосунків між українським містом Ніжин та латвійським містом Валка.

Переговори про утворення побратимських зв’язків між Ніжином та Валкою почалися під час зустрічі депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Латвійською Республікою із делегацією латвійських парламентарів, яка на чолі із Президентом Латвійської Республіки Раймондісом Вейонісом 27 жовтня з офіційним візитом побувала в столиці України.

«Латвія та Україна завжди були зацікавлені в укріпленні двостороннього економічного співробітництва та традиційно є важливими стратегічними партнерами один для одного. Наші держави підтримують тісні економічні, культурні та гуманітарні зв’язки, тому дуже важливим є укріплення таких зв’язків не тільки на міждержавному рівні, а на рівні міст, районів. У наших міст є багато чого, що було б корисним один одному», - зазначив народний депутат України Олександр Кодола у своєму коментарі за результатами зістрічі.


«Україна однозначно вибрала європейський шлях розвитку. Рано чи пізно ми станемо частиною Європи, тому перейняти латвійський досвід розвитку невеликих міст для Ніжина, який я представляю в Верховні Раді було б дуже корисним. Партнерські, побратимські відносини між містами, це не тільки контакти на офіційним ому управлінському рівні, але це й розвиток економічних, гуманітарних та культурних стосунків, це розвиток наших громад, це змога нашим людям напряму познайомитися з Європою», - підкреслив Олександр Кодола.


Довідка: Валка – місто на півночі Латвії на кордоні з Естонією. Адміністративний центр Валкського краю. Місто відоме з XIII століття. Населення близко 7 тис. чол. Має ряд підприємств деревопереробної промисловості.

 

 

 

Головний портал Ніжина

Міська громада

Ніжин
за часів незалежності
України

Система послуг

Новини України

TyTa
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)